Svátek má: Erik

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• a nemusí být ani tornádo,záplavy,stačí na to bohatě VŠ politická ideologie pravicový kapitalismus,politici,uhlobaro​ni,lobisti apd,´´Klausovy reformy´´,privatizace a ´´vánoční dárek od bohatých a mocných pod stromeček dáreček koronavirus.
• pusť VŠ politické pravicové kapitalisti do státu na 30 let a vše je v řiti a nemusí být ani tornádo,záplavy,stačí na to bohatě VŠ politická ideologie pravicový kapitalismus,politici,uhlobaro​ni,lobisti apd,´´Klausovy reformy´´,privatizace.
• Zlato v řiti,státní majetek v řiti,pusť VŠ politické pravicové kapitalisti do státu na 30 let a vše je v řiti a nemusí být ani tornádo,záplavy,stačí na to bohatě VŠ politická ideologie pravicový kapitalismus,politici,uhlobaro​ni,lobisti apd.
• jak jak zločinci krást,klamat,mít se jako VŠ pravicový kapitalisti nad poměry,jste ubohý,trapný,žádný volební hlas Vám nikdy nedám,politickou ideologii pravicový kapitalismus ze schránky nahážu do konťáků na odpadky a tak budu volit v této zemi už navždy.
• na to jste studovali ty Vaše ´´prestižní diplomy´´,jak jak zločinci krást,klamat,mít se jako VŠ pravicový kapitalisti nad poměry,jste ubohý,trapný,žádný volební hlas Vám nikdy nedám,politickou ideologii pravicový kapitalismus ze schránky nahážu do konť...
• Politicky manipulovat,klamat,podvodama bohatnout,rozkrádat státní majetek,to Vám jde VŠ politický pravicový kapitalisti na 1,na to jste studovali ty Vaše ´´prestižní diplomy´´,jak jak zločinci krást,klamat,mít se jako VŠ pravicový kapitalisti nad poměry.
• podvodama zbohatli a nic se těmto zbohatlíkům nikdy nestalo a nakonec vypustili na Zemi,vir SARS,aby vyhladili na Zemi,v ČR ´´koblihy,socky.´´Politicky manipulovat,klamat,podvodama bohatnout,rozkrádat státní majetek,to Vám jde pravicový kapitalisti na 1.
• ,politický,lobistic​ký či podnikatelský grázlové a je už jedno zda z ČR a nebo navázaný na Brusel,USA,Rusko apd,podvodama zbohatli a nic se těmto zbohatlíkům nikdy nestalo a nakonec vypustili na Zemi vir SARS,aby vyhladili na Zemi ´´koblihy,socky´.
• Už mám po krk této stupidní politické ideologie pravicového kapitalismu,politický,lobistic​ký či podnikatelský grázlové a je už jedno zda z ČR a nebo navázaný na Brusel,USA,Rusko apd,podvodama zbohatli a nic se těmto zbohatlíkům nikdy nestalo.
• Já Vám řeknu přesně co udělám,nahážu listky politické ideologie veškerých politických fanatiků této stupidní lidské nenažrané,hamižné,bezohledné,p​odvádějící ideologie pravicový kapitalismus do kontejneru a nebudu se ani sekundu rozmýšlet.
• Jiří Baťa přepočítává lidský život na prachy a cituje ´´že vir SARS Covid 2 je ´´mnoho povyku pro nic´´ a nebo politický pravicový kapitalista Dlouhý rovnou cituje,že odměny manažerů,co víc jak životy občanů a to chcete ode mě hlas kapitalisti.Nakakat.
• VŠ politický pravicový kapitalisti rozkradli tento stát,30 let jste věděli o tom,nikdo z vás ani nepípl,´´co kdyby náhodou někomu z vás ten milionek,miliarda spadla do kapsy,jste ubožáci,jste trapáci a ještě by jste po mě chtěli hlas kapitalisti.Nakakat!
• Když jsem ve výrobě pracoval a upozornil jsem na velmi nízké platy,které nestačili na základní potraviny,politický pravicový kapitalisti politici,ekonomové,lobisti,uhl​obaroni nepřidali člověku ve výrobě třeba za 10 let ani korunu,více vědět nepo...
• A znovu zopakuji citaci politického pravicového kapitalisty,šířící politickou ideologii pravicový kapitalismus poslance odeesáka Dlouhého ´´odměny manažerů,jsou víc jak životy´´,ředitele hospodářské komory České republiky a opět víc vědět nepotřebuji.
• A znovu zopakuji,tento vir,co se šíři po Zemi je upraven z vědecké laboratoře,já podezřívám USA,to znamená podezřívám pravicový kapitalistický stát,to znamená podezřívám politickou ideologii pravicový kapitalismus a víc vědět nepotřebuji.
• Pane Baťo,nechci být nezdvořilý,ale pokud lidský život přepočítáváte jako (pravicový) kapitalista jen na peníze,pak se na mě nezlobte,ale nejste s prominutím také skutečný odborník.
• A napíši ještě jeden příspěvek.´´Mnoho povyku pro nic, aneb nalijme si čistého vína!´´ Pane Baťo,mýlíte se,pokud by nebyli opatření u viru SARS Covid 19,tak zemřelých není jen Vaše uváděné číslo,takže Vaši citaci ´´mnoho povyku pro nic´´,nemohu přijmout.
• prý jen to VŠ politický pravicový kapitalistický produkt z kapitalistické nabídky koronavirus a poptávka od koblih,socek je po něm vysoká,takže poptávka 10 milionů koblih,socek převyšuje nabídku viru SARS Coronavirus.
• to lidem NEPOMŮŽE....VŠ politický pravicový kapitalisti,už přišli na to,co dolním 10 milionům koblihám,sockám pomůže,prý jen to VŠ politický pravicový kapitalistický produkt z kapitalistické nabídky koronavirus a poptávka od koblih,socek je po něm vysoká.
• ´´Odměny manažerů jsou víc jak životy občanů´´citace politického pravicového kapitalisty odeesáka poslance Dlouhého politické ideologie politického pravicového kapitalismu,ředitele hospodářské komory České republiky.
• Na VŠ politické pravicové kapitality čůrám z vysoka,na tyto politology,politiky,ekonomy,lo​bisty,uhlobarony,co rozkradly státní majetek,z této země udělali kolonii,rozhodli se vyhladit dolních 10 milionů koblih,socek,nebo jak ´´odborně´´ citují.
• To je vše,já už se k politice vyjadřovat nebudu,můj názor znáte.Poctivé podnikatele produkující potraviny podpořím.Politickou ideologii VŠ pravicový kapitalismus nikdy v životě nepodpořím a názor nikdy v životě nezměním.
• To už je Vaše 30 letá pravicová kapitalistická politická ekonomická polívčička od počátku privatizace,kterou jste opepřili ještě virem koronavirem,já jsem jen divák této divadelní hry,ale vidím do zákulísí jako do sklenice s vodou i bez VŠ diplomu.