Svátek má: Ema

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Meli jsme 2letku,5 letky ted prijde 1letka:2020 od ledna do ledna 2021:do te doby bude splnen plan diky jiz probihajici promorenosti.Bude z NEJUSPESNEJSI v dejinach REPUBLIKY v poctu OBETI WUCHANU.Smutne a tragicke PRVENSTVI.....
• Dejte si vobčani pozor na teho hrmáčka, na toho hajzla, dnes chce 10 litru, zejtra tvou ženu, pozejtři i tvý boty, příště bůh ví co se mu vylíhne v palici.Ježíš tě vidí, co vyvádíš..
• Amici nám zaměrně bombardováním zničili válečný průmysl,kde Češi úspěšně chrlili tanky,děla,výzbroj pro nácky na ruskou frontu, Rusové byli chytřejší, ti si rovnou odtáhli 57 fabrik s 63 závody jako válečnou kořist vcelku do Rusácka!
• Běž už s tou vlasteneckou válkou doprdele,všichi kdo válčili jsou už mrtví,pak všechno si v Rusku ukradl Putin a 95% bohatstvi vlastni kapitalista a vydřiduch Putin s 200oligarchy jako náš Babiš,komunisté tam mají také méně než 10% soudruhu,jak u nás.
• Koronavirus vznikl v Číně,zas by tam zanikl,rozšířil se globalizací,zrušenými hranicemi s Čínou.Bez nich se šíří jako kůrovec po lese.Zaveďme zase hranice s Čínou,dokud byla zaizolovaná tak hordy činských špionů a podvraťáků ve světě viry nemohly- šířit
• Beneš měl pravdu,když tenkrát říkal že přijde doba,kdy z agresora bude oběť a z oběti agresor!!Tušil,že nás ruské hordy r.1968 zas přepadnou a 21 roků nás budou okupovat,a my budeme muset těm sviňským okupantům ještě za okupaci platit miliardy v žoldu.
• Ve zdejší diskuzi vedou ve žvanění proruští náckové.Těší se na válku s USA,vyhrožují jak Putin jeho zázračnými zbraněmi,nedomýšlí se,že ti budou první,kdo se po obranném útoku vypaří z tohoto světa jako Japonci,po nichž zůstala jen pustá náhorní plošina!
• Zlatí komunisti.Za jejich vlády nikdo nebyl zadlužený,nikdo nevěděl co jsou to exekuce, půjčky,hypotéky a zadlužení obyvatel ve výši3bilionů korun a 2miliony exekucí,to SOUDRUH KOMUNISTA ZEMAN EXEKUČNÍM ZÁKONEM za premiérství1998-2002 DOKÁZAL TO SVINSTVO!
• Pokud se pamatuju, tak k nám žádní migranti v roce 2015 nechtěli, maximálně jen projít do Německa. Ti co k nám přicházejí skutečně pracovat, studovat a žít jsou nejvíc ze Slovenska, Ukrajiny, Ruska, Běloruska a Vietnamu. Těm nikdo nebránil a nebrání.
• Z největší pravděpodobnosti hraničící s jistotou má Pavel Novotný a zdejší Masro malého piňďoura a trvale nemytou zadnici a proto tak skřečkují,nikdo je totiž nechce. Jsou to špiňdírové. Navíc je Masro zoufalej blábol !!!!!
• Jeden pomník Koněva je v Brně,úplně stačí,ano on Brno dobyl,jenže pak se na Prahu vysral zmizel do Berlina,Prahu Stalin nechal na pospas Němcům,co ji podle přání Stalina měli rozmlátit jako Varšavu,Vlasovci ale zasáhli!Děkujeme!
• Konečně skopli sochu Koněva,který nejenže Prahu nemohl osvobodit,protože raboval v Berlíně a přijel s křížkem po funuse 10.5.Prahu pak osvobodili vojáci Vlasova.Koněv dokonce lživě napráskal stovky svých kolegů a zavraždil r.1956 desetitisíce v Maďarsku
• Je jasné,že blbům politrukblbům v.v. co zde vedou diskuze,které Havel vykopal z armády definitivně hráblo,totálně byli Putinem zdrogováni rudým švábem novičokem až zvokli--Normální člověk by totiž ty prasárny a demagogie dole nikdy nemohl napsat.
• Nálety na významné průmyslové centrum Brno započali Američané v 8.1944 kobercovým bombardováním zasáhli častečně Zbrojovku,Zetor,nádraží.Pozděj​i až do 4.1945 zkázu dokončili Sověti bombami přesněji z menší výšky,poničili tisíce domů,zabili stovk...
• Amici nám zaměrně bombardováním zničili válečný průmysl,kde Češi úspěšně chrlili tanky,děla,výzbroj pro nácky na ruskou frontu,Rusové byli chytřejší,ti si rovnou odtáhli 57 fabrik s 63 závody jako válečnou kořist vcelku do Rusácka!
• Kalousek bez pravomocí že chtěl někdy migranty? A mohl jim to povolit? Zeman, prezidentska nula bez pravomocí že tomu zabranila r.2015 za vlády Sobotky? Blbe Politrukblbe jsi jen nekompetentní lhář!
• Zeman se v r. 2015 při migrační vlně postavil proti vítačům, Kalouskovi a řekl "Tahle země je naše, není a nemůže být pro každého". Tím překazil plány EU na naše obsazení migranty a splnil svou roli.
• flightradar24 BE 20(0),které šmíruje odrána nad ČR,odpoled.startovalo z Norimberku vyskenovalo České Budějovice až na J st.hranici.nyní minuloNorimberk,směřuje asi do Švýcarska.zKOPÍRUJTE A POŠLETE tomášmarny,tadesco.cz
• Pritel -rodiny Babise -SABLATURA se vylozene vysmal CECHUM_Babis potrvdil ,ze CESI se maji dobre a nevazi si toho.To jeste nevedel o WUCHUNU-bombe ,ktera CHUDE srazi dolu:bude to tvrdit i v budoucnu?Temer 100 lidi/ bude vice/ umrelo,plan se plni.....
• Vazne pusobive FOTO u KULATEHO STOLU:Jake DUVERNIKKY se vybira Zeman ;nejsou nebezpecni CECHUM?Cinane informuji "duverne " ceskou vladu a ta se chova DISKRETNE, zataji WUCHAN a vi,ze velmi nakazlivy VIRUS,HRAD koupi OCHR.pr. a lide si je koupit NEMO...
• Honoratni poradce Zemana,predstavitel CEFC Jie Tien-Ming skoncil ve vezeni za korupci.Jeste 2,jeden je zatcen a druhy bude souzen ,ale ti nejsou lepsi;je opravdu rozumne obchodovat s temi lidmi?Neprojevi se podvody v CESKYCH BANKACH????
• Prahu pomohli osvobodit vojáci Vlasov —spolupracovnici nacistu kteri na Ukrajine vitali Hitlera jako osvoboditele! Kteri vrazdili v Polsku,v CSSR a potlacovali povstani nasich v horach!Kteri zabijeli vojaky Rude armady! Bude to napsane na pamatniku nacist
• Pruvodkyne (profesorka hist.v duchode)v Praze-vodila amiky. Jeden deda ji rekl ze kdyby vedel jak krasna je Praha nikdy by nesouhlasil s bombardovanim Prahy- rozkaz znel ”Utok na Prahu” neslo o zadny omyl! Patril k vysoke šarži a vedl letku na Prahu. AMEN