Svátek má: Erik

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Zlato v řiti,státní majetek v řiti,pusť VŠ politické pravicové kapitalisti do státu na 30 let a vše je v řiti a nemusí být ani tornádo,záplavy,stačí na to bohatě VŠ politická ideologie pravicový kapitalismus,politici,uhlobaro​ni,lobisti apd.
• jak jak zločinci krást,klamat,mít se jako VŠ pravicový kapitalisti nad poměry,jste ubohý,trapný,žádný volební hlas Vám nikdy nedám,politickou ideologii pravicový kapitalismus ze schránky nahážu do konťáků na odpadky a tak budu volit v této zemi už navždy.
• na to jste studovali ty Vaše ´´prestižní diplomy´´,jak jak zločinci krást,klamat,mít se jako VŠ pravicový kapitalisti nad poměry,jste ubohý,trapný,žádný volební hlas Vám nikdy nedám,politickou ideologii pravicový kapitalismus ze schránky nahážu do konť...
• Politicky manipulovat,klamat,podvodama bohatnout,rozkrádat státní majetek,to Vám jde VŠ politický pravicový kapitalisti na 1,na to jste studovali ty Vaše ´´prestižní diplomy´´,jak jak zločinci krást,klamat,mít se jako VŠ pravicový kapitalisti nad poměry.
• podvodama zbohatli a nic se těmto zbohatlíkům nikdy nestalo a nakonec vypustili na Zemi,vir SARS,aby vyhladili na Zemi,v ČR ´´koblihy,socky.´´Politicky manipulovat,klamat,podvodama bohatnout,rozkrádat státní majetek,to Vám jde pravicový kapitalisti na 1.
• ,politický,lobistic​ký či podnikatelský grázlové a je už jedno zda z ČR a nebo navázaný na Brusel,USA,Rusko apd,podvodama zbohatli a nic se těmto zbohatlíkům nikdy nestalo a nakonec vypustili na Zemi vir SARS,aby vyhladili na Zemi ´´koblihy,socky´.
• Už mám po krk této stupidní politické ideologie pravicového kapitalismu,politický,lobistic​ký či podnikatelský grázlové a je už jedno zda z ČR a nebo navázaný na Brusel,USA,Rusko apd,podvodama zbohatli a nic se těmto zbohatlíkům nikdy nestalo.
• Já Vám řeknu přesně co udělám,nahážu listky politické ideologie veškerých politických fanatiků této stupidní lidské nenažrané,hamižné,bezohledné,p​odvádějící ideologie pravicový kapitalismus do kontejneru a nebudu se ani sekundu rozmýšlet.
• Jiří Baťa přepočítává lidský život na prachy a cituje ´´že vir SARS Covid 2 je ´´mnoho povyku pro nic´´ a nebo politický pravicový kapitalista Dlouhý rovnou cituje,že odměny manažerů,co víc jak životy občanů a to chcete ode mě hlas kapitalisti.Nakakat.
• VŠ politický pravicový kapitalisti rozkradli tento stát,30 let jste věděli o tom,nikdo z vás ani nepípl,´´co kdyby náhodou někomu z vás ten milionek,miliarda spadla do kapsy,jste ubožáci,jste trapáci a ještě by jste po mě chtěli hlas kapitalisti.Nakakat!
• Když jsem ve výrobě pracoval a upozornil jsem na velmi nízké platy,které nestačili na základní potraviny,politický pravicový kapitalisti politici,ekonomové,lobisti,uhl​obaroni nepřidali člověku ve výrobě třeba za 10 let ani korunu,více vědět nepo...
• A znovu zopakuji citaci politického pravicového kapitalisty,šířící politickou ideologii pravicový kapitalismus poslance odeesáka Dlouhého ´´odměny manažerů,jsou víc jak životy´´,ředitele hospodářské komory České republiky a opět víc vědět nepotřebuji.
• A znovu zopakuji,tento vir,co se šíři po Zemi je upraven z vědecké laboratoře,já podezřívám USA,to znamená podezřívám pravicový kapitalistický stát,to znamená podezřívám politickou ideologii pravicový kapitalismus a víc vědět nepotřebuji.
• Pane Baťo,nechci být nezdvořilý,ale pokud lidský život přepočítáváte jako (pravicový) kapitalista jen na peníze,pak se na mě nezlobte,ale nejste s prominutím také skutečný odborník.
• A napíši ještě jeden příspěvek.´´Mnoho povyku pro nic, aneb nalijme si čistého vína!´´ Pane Baťo,mýlíte se,pokud by nebyli opatření u viru SARS Covid 19,tak zemřelých není jen Vaše uváděné číslo,takže Vaši citaci ´´mnoho povyku pro nic´´,nemohu přijmout.
• prý jen to VŠ politický pravicový kapitalistický produkt z kapitalistické nabídky koronavirus a poptávka od koblih,socek je po něm vysoká,takže poptávka 10 milionů koblih,socek převyšuje nabídku viru SARS Coronavirus.
• to lidem NEPOMŮŽE....VŠ politický pravicový kapitalisti,už přišli na to,co dolním 10 milionům koblihám,sockám pomůže,prý jen to VŠ politický pravicový kapitalistický produkt z kapitalistické nabídky koronavirus a poptávka od koblih,socek je po něm vysoká.
• ´´Odměny manažerů jsou víc jak životy občanů´´citace politického pravicového kapitalisty odeesáka poslance Dlouhého politické ideologie politického pravicového kapitalismu,ředitele hospodářské komory České republiky.
• Na VŠ politické pravicové kapitality čůrám z vysoka,na tyto politology,politiky,ekonomy,lo​bisty,uhlobarony,co rozkradly státní majetek,z této země udělali kolonii,rozhodli se vyhladit dolních 10 milionů koblih,socek,nebo jak ´´odborně´´ citují.
• To je vše,já už se k politice vyjadřovat nebudu,můj názor znáte.Poctivé podnikatele produkující potraviny podpořím.Politickou ideologii VŠ pravicový kapitalismus nikdy v životě nepodpořím a názor nikdy v životě nezměním.
• To už je Vaše 30 letá pravicová kapitalistická politická ekonomická polívčička od počátku privatizace,kterou jste opepřili ještě virem koronavirem,já jsem jen divák této divadelní hry,ale vidím do zákulísí jako do sklenice s vodou i bez VŠ diplomu.
• to lidem NEPOMŮŽE....To už je Vaše 30 letá pravicová kapitalistická politická ekonomická polívčička od počátku privatizace,kterou jste opepřili ještě virem koronavirem,já jsem jen divák této divadelní hry,ale vidím do zákulísí jako do sklenice s vodou.
• nech si kazani do kostela ,to lidem NEPOMUZE....Já nepotřebuji nikde kázat v kostele,nebo v mešitě,nebo v budhistickém chrámu od toho tam mají teology,já jen cituji,že jsem v politické ideologii v pravicovém kapitalismus prozřel a volit ji nebudu,nic víc.