Svátek má: Sandra

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Vše co se stále bude před volbami vytahovat na Babiše nemá vůbec cenu vnímat. Nejdůležitější jsou jeho činy. Pokud bude kopat do zadnic zmetky jako byly vlády Kalouska,ODS,TOP,Lidovců a Bohouše - tak slouží velké většině lidí, kterým oni škodí.
• že poslancům za TOP 09,ODS,KDU,ČSL,co si hrají na moralisty, jde je o to,hrabat,hrabat,šponovat ceny nahoru za nemovitosti,energie,atd,ale když měli přidat min.mzdu to nééé!Obyčejní lidi asi mají jíst zeminu a bydlet pod mostem,dle jejich výkladu politiky
• Tísíce objetí nacismu z války nemá slušné hroby, ale to nikoho nezajímá. Stačí pár "aktivistů" a politiků a prosadí si svou - bez toho aby se zeptali lidí co chtějí oni. Takto se chovají jen zmetci,kteří o demokraci a soudnosti nemají páru.
• A nedávno jsem četl vyjádření političky za TOP 09 a zase jsem poznal jasně,že poslancům za TOP 09,ODS,KDU,ČSL,co si hrají na moralisty, jde je o to,hrabat,hrabat,šponovat ceny nahoru za nemovitosti,energie,atd,ale když měli přidat min.mzdu to néééé!
• financí,zmizeli desítky miliard z fondu určeného na důchody!=máte pravdu!a ti co bijí na poplach do pravdy!Bojí se o své zlodějské bohatství!Strach že by se náhodou udřený člověk měl dobře.Žil v klidu a míru!Né oni nám přejíSMRTpozván jeMUSLIMvražditNÁS!
• Přátelé, diskutři, v klidu počkáme ještě 63 dní=Přátelé je tohoto, člověka SLOVO VRAHA!BŮH JE SVĚDEK v MYSLÍse U BOHA NESCHOVÁ!Co pravdou si myslí v hlavě!Jak vás vyvraždíme Babiš Sob.Chovan.Pelikán Jourová!Volíme SPD!MÍR DĚTEM .Vy smrt dětem a SVĚTU!
• Zlí vepř Herman má zřejmě orgasmus, že vláda vyhodí nesmyslně miliardu a víc za zbourání domečků vepřům,kteří jsou ve srovnání s Hermanem boží tvorové. Nejde o vepře - jde o neuvěřitelné vyjebávání s lidmi kteří ty blbé nápady zmetků musí platit.
• Přátelé, diskutři, v klidu počkáme ještě 63 dní=Že se nestydíte lži psát a vraždíte do této1min národy muslimi!Vozíte vrahy na národ! Přejete národu vrahy vláda je nevolitelná ani jeden z nich!Volíme SPD MÍR ČR!VÁS jeNUTNÉ DÁT k SVĚTOVÉMU SOUDU aTREST!
• Jako daňový poplatník nesouhlasím s řešením uměle vytvořené kauzy tábora v Letech. Tamní pietní místo sloužilo všem co se chtěli poklonit památce zemřelých. Kauzu z toho udělali neziskovci,politici a Herman - který už připravil ČR o stamiliardy. Fuj.
• A co kdyby ses obrátil na Klause, který tento převod "cinický" blbečku z estébácké blbšulky schválil??..On to totiž není jediný případ v Evropě hyenismu na starších lidech(hyenismus neuznávám v žádné formě),kdy okradli důchodce o naspořené částky!
• Mediální hounomety včele s ČT mohou denně metat hnačky na lidi, ale ti si pamatují jak prašivé vlády "pravice" ODS,TOP,Lidovců,Bohouše a Pizdíků zajebaly republiku a udělaly z ní kolonii. Tohle těm zmetkům nikdo neodpáře. Každý to ví.
• Ať žije náš budoucí předseda vlády Andrej Babiš. Konečně udělá v Česku pořádek.
• Přátelé, v klidu počkáme ještě 58 dní a pak s písničkou na rtech půjdeme hodit volební lístky = Přátelé u vás je jak slovo Pedofilie u dětí 1rok znásilnění9let.rodit hovada Kamenování a SMRT hrob KONCENTRÁK Kat a Dábel !Slovo přátelé hada ! Volíme spd
• Přátelé, diskutři, v klidu počkáme ještě 63 dní a pak s písničkou na rtech půjdeme hodit volební lístky Andreji Babišovi a jeho straně ANO. Není jiné cesty.
• budem platit a oni nám za oplátku zdevastují šmírem národní parky jako posledně=Školení lži od chorobomyslících zbohatlíku zloděju za KSČ!Mě budeš lhát ty swině prokletá!Znám dobu 68rok!Doba rozdílu balada!Dnes vrahové peklo!V 68 ráj klid vČR všeZDARMA!
• financí,zmizeli desítky miliard z fondu určeného na důchody!=máte pravdu!a ti co bijí na poplach do pravdy!Bojí se o své zlodějské bohatství!Strach že by se náhodou udřený člověk měl dobře.Žil v klidu a míru!Né oni nám přejíSMRTpozván jeMUSLIMvražditNÁS!
• A co kdyby ses obrátil na Klause, který tento převod "cinický" blbečku z estébácké blbšulky schválil??...Stačí se podívat na stav důchodového fondu na přelomu roku 2008/2009,kdy právě o desítky miliard poklesl a na zprávy z tisku v té době,kam asi puto...
• Přátelé, v klidu počkáme ještě 58 dní a pak s písničkou na rtech půjdeme hodit volební lístky Andreji Babišovi a jeho straně ANO.=WC má co polykat!Vrah by rad hačal na vražedné ŽIDLY? Národ muslimi vyzabíjí a ZŮSTANOU vám jen vrahové ! Volíme SPD !
• A co kdyby ses obrátil na Klause, který tento převod "cinický" blbečku z estébácké blbšulky schválil??..Ministr financí Kalousek se zachoval ke starým občanům této republiky jako hyenistický zmrd a desítky miliard/peníze určené na důchody,rozházel!
• A co kdyby ses obrátil na Klause, který tento převod "cinický" blbečku z estébácké blbšulky schválil??...Nežvaňte kraviny! Kdo rozhoduje o převodu peněz do bank,na manažery bank,který špatně hospodařili?Asi prezident republiky Klaus,že jo?Byl to Kalousek!
• Andreji Babišovi a jeho straně ANO = Si Bělobradek,BABIŠ Hitler jezdí do USA s kufrem pro peníze na volby!Na školení USA jak likvidovat Evropě národ!Zabydlet vrahy muslimi.Pedofofílní vlky divoké a podčlověk muslim,BABIŠ,SOBOTKA,BĚLOBRÁDE​​K,PELIKÁN
• financí,zmizeli desítky miliard z fondu určeného na důchody! Jestli to je pravda, udej jej, napiš to Babišovi..Zatím-co poslanci,bankéři,nežijí z ruky do huby,jako důchodci,lidi pracující v dělnických profesích,který musí počítat ze své mzdy každou kor...
• A je tedy od Kalouska cinické,když ukazuje cinický politrukblb co neumí pravopis. A co kdyby ses obrátil na Klause, který tento převod "cinický" blbečku z estébácké blbšulky schválil??