Svátek má: Erik

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Já totiž vím i kolik mají zlata centrální banky po světě,setřeli jste politický pravicový kapitalisti,chtěli jste ze mě z koblihy dělat žaluda,tak jste za žaludy sami a můžete si dát koronavirus,Vaši politickou pravicovou kapitalistickou šmakulajdu.
• VŠ politickým pravicovým kapitalistům,co mají v palici politickou ideologii politický pravicový kapitalismus je úplně jedno,kolik zařve lidí na vir,kdyby zařvalo miliarda,tak jim je to fuk,já už do těch blbečků do duší vidím přímo a to je sere.
• Boží přikázání nezabiješ,tím se VŠ politický pravicový kapitalisti vůbec neřídí,ty se řídí co nejvyšší zisk,co nejvyšší účinek depopulizaci koblih a co nejvíce otroků cizinců na ně pracujících,to by zíral i faraon,jaký to byl břídil vůči kapitalistům.
• Čůrám na politickou ideologii pravicový kapitalismus,kde podvádějící politici,lobisti ,uhlobaroni,kmotři apd si mohou za podvodem získané majetky od počátku privatizace koupit celý svět,nebo vypouštět různé koronaviry na depopulizaci ´´koblih´´.
• Ale kašlu na ně na ty politický pravicový kapitalisty,samé diplomy,před a za jménem,VŠ diplomy za 1 rok,pak narcistický čumák,že má MBA, samý odborník,samé podvody a po Zemi bordel jako prase,v ČR taky,na Ukrajině taky,kam se na to hrabe planeta Opic.
• Už ten,co naplánoval a ten co schválil případný dovoz "vakcín"ze stáje eugenyka Gattese-je stejně vinen vlastizradou na národu a lidstvu!= VI.PŘIKÁZÁNÍ BOŽÍ= NEZABIJEŠ!/NEZAVRAŽDÍŠ! a zrada Hypokratovy přísahy!
• Ale kašlu na ně na ty politický pravicový kapitalisty,samé diplomy,před a za jménem,VŠ diplomy za 1 rok,pak narcistický čumák,že mám MBA, samý odborník a po Zemi bordel jako prase, v ČR taky,na Ukrajině taky,dobře to děláte,kam se na to hrabe planeta O...
• Ukrajina je vykradená a velmoce USA,Rusko ještě rozjebali Ukrajinu,ničeho tyto pravicový kapitalistický kreténi ve Washingtonu a v Kremlu nedosáhli,ale ukrajince spíše odsoudili do hrobu jako ´´umělci planety´´,to jsou odborníci,na vybité tuškové baterie.
• Fakt už mě neserte vy VŠ politický pravicový kapitalisti,cpete zbraně na Ukrajinu za USA zájmy,ale hromady ukrošů jsou tady a Ukrajina je rozjebaná,rozkradená a bordel na Ukrajině jako kráááva a kvůli komu,kvůli amíkům,rusákům a hajzlům na Ukrajině.
• Furt se vy VŠ politický pravicový kapitalisti vymlouváte,samé podvody,klamání na koblihy a socky,tak nás středoškoláky v ČR nazýváte,pak strašíte,že nebudou stovky pracovních míst ,v ČR je hromadu ukrošů,co tady do řiti dělají.
• Proč jsou do řiti ukroši v ČR,podívejte se na mapu,Ukrajina velká jako kráva,tam by se ČR vešla několikrát,ta zem je uživí,mají tam lány pole,tak do řiti kde je chyba,proč je to v ČR samý ukroš,kdo tady z koho dělá žaluda,už mě neserte VŠ pravičáci.
• 30 let v prdeli kvúli ******ské politické pravicové kapitalistické ideologii plné politických pravicových kapitalistických VŠ ******ů,země rozkradena,samý cizinec(omlouvám se vietnamcům),samá personálka,ve vládě samý ****** samý VŠ diplom,do řiti s Vámi.
• A kvůli komu kvůli kreténským odeesákům,kvůli kreténskému Klausovy ,kvůli kretenskému šláfenbergerovy,kreténovy Kalouskovy,kvůli kretémům starostům a dalším politickým pravicovým kapitalistům kreténům s VŠ diplomy s kreténským mozkem těchto kreténů.
• Hlavně že se Česká republika nazývá ´´Česká´´,do řiti co je tu Českého,všechno prodané do ciziny do řiti,voda nám nepatří takže patří také cizincům v řiti ciziny,samý cizinec,samá personálka s cizineckými personalisty,tak co tu do řiti zbylo Českého.
• Anketa o Prymulovi nemohla dopadnout jinak. Když veškerá média kontinuálně vrhají na Prymulu špínu a nepřipustím jiný názor, většina lidí bude reagovat stejně. SANEP se tak vlastně zapojil do kampaně proti Prymulovi.
• do řiti s takovou privatizační politikou už běžte kreténi,samej ukroš,rumun,polák,balkánec,sam​á pipina slovenská,ukrajinská na personálce,do toho muslimáci,afričani,muselo Vám asi úplně křápnout v palici odeesáčci,topáci,starosti,jina​k už...
• Hlavně že Ukrajina je velká jako kráááva do řiti,tam se vejde Ukrošů jako nakaděno,ale Ukroši lezou sem a politický pravicový kapitalisti proti nám používají ukroše jako živý štíty při vydírání,do řiti s takovou privatizační politikou už běžte kreténi.
• Dodnes ODESÁCI zaplevelují státní funkce!Nechápu,jak je to možné.Tu špínu nedokáže odstranit ani nejlepší prací prostředek.Před volbami vždy založí nějaké hnutí kočičí pracky a zase je teplé místečko na čtyři roky jisté....
• Posraný politický pravicový kapitalisti v podstatě použili politicky ukrajince proti nám středoškolákům jako živé štíty v ČR a ty blbý ukroši,místo aby vypráskali na Ukrajině ty hajzly,co jim vyrabovaly Ukrajinu,tak lezou za pár švestek sem.
• Ukrajinci jsou blbý,třeba jsem je nyní nasral,ale je to pravda,hajzly na Ukrajině jim také rozkradly Ukrajinu a ještě se k nim druží,tak co je to doprdele za národ,že pak leze sem,neserou mě jen politický pravicový kapitalisti,ale i posraná Ukraina.
• Když splnila sněmovna dávný sen Klause,rozbití státu,otevřela se před ním možnost stát se premiérem.Kdesi na Moravě pod hruškou se s Vladem domluvili.Klaus bude premiérem Česka a Mečiar na Slovensku!!!!poslanci si pak zatancovali na hrobu ČSSR.
• Nic proti ukrošům nemám,ale mají mít práci na Ukrajině,Ukrajina je velká jako kráááva a že na Ukrajině vládnou hajzly,jako v ČR od počátku privatizace,za to já nemohu,protože já jsem těmto hajzlům nikdy žádný hlas nedal a ukrajinci jsou blbý.
• Klaus k Němcové v parlamentu: " hele,němcová,musíš odložit to hlasování až přivezou z basy našeho soukmenovce.Bez něho bychom ty církevní restituce neprosadili"!!!Nu a tak se stalo,že hlasování proběhlo až za kuropění.