Svátek má: Michal

Komentáře

Další dočasný pobyt cizích vojsk a válka u nás!?

Až nám začnou na hlavy padat ruské rakety a bomby, bude pozdě na hledání viníků. Dnes však máme ještě šanci, možná poslední, bránit životy své i bližních.


Pokud nezabráníme parlamentu ve schválení ponižující a zbytečné smlouvy o DOČASNÉM ROZMÍSTĚNÍ VOJSK USA U NÁS, a tím umožnění toho, aby se zde chovali cizí vojáci jak na obsazeném území, následky poneseme všichni. Žádné výjimky.

Slovensko a naše země se stanou nejpravděpodobnějším místem, kde Rusové mohou vyzkoušet odhodlání NATO, bojovat „jeden za všechny a všichni za jednoho.“ Zničením Slovenska, Česka, nebo jejich části, by Rusko nenechalo nikoho na pochybách, že to s hájením „červených čar“ pro vojenské základny USA, myslí smrtelně vážně, a současně členům NATO umožnilo vyhnout se přímému konfliktu, tedy odpálení svých raket posledního soudu. Kubánská krize v roce 1962, kdy Sověti rozmístili rakety na Kubě jako odpověď na instalaci raket v Turecku provedenou USA, odpovídá dnešnímu pokusu USA ohrozit Rusko. Američané tenkrát pokládali za svou povinnost zaútočit na Kubu, aby odvrátili sovětskou hrozbu. Pak zvolili blokádu ostrova, a nebýt toho že se sovětské lodě před Kubou otočily, došlo by k válce už tenkrát. Dnes německé, české, polské, americké a jiné tanky jedou stále vpřed. Možná Putin stejně jako tenkrát Kennedy vyhodnotí americké zbraně u nás a na Slovensku, jako nepřijatelnou hrozbu. A já se ptám, skočí s námi ostatní země NATO do pekla???

[banner]

Nevěřím, že Západ, pro který jsme jen užitečnými idioty, rozpoutá v odvetě za naše zničení jadernou válku, vždyť ještě nedávno byly naše země nepřítelem a předpokládaným válčištěm. Většina Rusů nesouhlasí s použitím jaderných zbraní proti Ukrajině. Nelze však vyloučit, že neustále masivnější podpora Západu přiměje Rusko donutit ho k rozhodnutí, buď konec podpory Ukrajině, nebo válka se vším všudy, a ne jen v zastoupení! K rozhodnému – TAK DOST, vyjádřenému útokem a zničením nebo ochromením některého z nás, je naše a slovenská smlouva s USA, odsouhlasená většinou našich a slovenských poslanců, docela vhodná. Znovu se ptám. Ohrozí všichni vůdci Západu své životy a své těžce nabyté majetky? Nebo raději podlehnou brutálnímu odhodlání všeho schopného Ruska. Vás, naši milí poslanci, se nikdo na nic ptát nebude. Vy máte podepsat smlouvu, a tím vaše role v tomto dramatu končí. Ještě to pořádně zvažte!!! Myslete přitom na své životy, majetky, a budoucnost nás všech.

Karel Petřík     

Deset tisíc ?!?! – nespokojenců zaplnilo Václavák

Deset tisíc ?!?! – nespokojenců zaplnilo Václavák

Karel Petřík 

18. září 2023
Toto množství demonstrantů svolaných předsedou neznámé strany PRO dokázalo zaplnit Václavák.

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Karel Petřík 

12. září 2023
Jsme jen národem, který si zas neumí vládnout. Naší účastí v EU omlouváme politickou a hospodářskou destrukci naší země, ale svou neschopností najít a zvolit si politiky, kteří budou schopni prosazovat naše zájmy, jsme to vše sami zavinili.

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Karel Petřík 

5. září 2023
Před pár dny nám oznámila, ať se připravíme, tedy naše republika, na dlouhou válku s Ruskem, a masivní přesuny i pobyt vojsk NATO na našem území.

Slovní průjem lidovce Bartoška

Slovní průjem lidovce Bartoška

Karel Petřík 

29. srpna 2023
Tentokrát v nedělním dopoledním programu na TV PRIMA se na poslance z SPD mluvícího o snížení porodnosti, obrátil s otázkou: „ Jak spolu souvisí nákup letadel F35 a porodnost?“

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Karel Petřík 

22. srpna 2023
Setkání vlastenců mělo již tradičně velmi příjemnou atmosféru. Přednášky k palčivým problémům současnosti byly také tradičně velmi zajímavé a nutící k zamyšlení.

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

Karel Petřík 

13. srpna 2023
Někdo možná čekal větší rachot, ale i jedna kostka může strhnout lavinu.

Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
68%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
15%