Svátek má: Květoslava

Komentáře

Ján Čarnogurský

politik a advokát

Nedejme se spoutat liberální politickou korektností

O Americe se říká, že své problémy rozšíří do světa a poté žádá svět, aby je odstranil jako své problémy. Podívejme se na věc podrobněji. Nejprve je třeba problém a jeho řešení správně nazvat.


V anglosasku se vymyslel a ustálil název politická korektnost. Problémem je narušení politické korektnosti, řešením je dodržování nebo obnova politické korektnosti. Platí od globálu až po detaily.

Problémem je boj proti uspořádání světa založeného na pravidlech. Ne uspořádání založeném na mezinárodním právu, ale na pravidlech, stanovených Amerikou a jejími spojenci. Odpovídá pravidlům, tedy politické korektnosti, když si Spojené státy chtějí postavit vojenskou základnu v Kosovu, na Ukrajině nebo na Slovensku. Proti základně v Kosovu se stavěla Jugoslávie nebo Srbsko, bylo politicky korektní Jugoslávii bombardovat a rozdělit a nyní v Kosovu stojí druhá největší americká základna v Evropě. Bylo politicky korektní stavět americkou základnu v Očekově na Ukrajině a když ji Rusko bombardovalo a vůbec nechce americké základny na Ukrajině, vést proti němu válku. Bylo politicky korektní, aby slovenská prezidentka podepsala smlouvu s Američany o letištích Sliač a Kuchyně (hangáry na letišti Sliač se nyní pokrývají olovem, čili se v nich počítá s radioaktivními zbraněmi) a Slováci, kteří proti tomu protestují, jsou dezoláti.

Pojďme dál. Je politicky korektní, když za dovoz otroků a využívání otrocké práce v Americe se bijí v prsa i na Slovensku, kde žádná otrocká práce nebyla a i slovenští fotbalisté měli před zápasem kleknout jako pokání za jakékoli špatné nakládání s otroky v Americe.

Je politicky korektní, když liberální tisk a liberální univerzity v Americe řádově před desítkou let vymyslely, že povolovat jen manželství muže a ženy je porušením lidských práv jen dvou mužů nebo jen dvou žen, kteří chtějí uzavřít manželství a setrvávání jen na manželství muže a ženy, jak uvádí slovenská ústava je politicky nekorektní.Je politicky korektní vyžadovat dodržování mezinárodních ekonomických pravidel pod názvem Washingtonský konsensus, výhodných pro Západ a víc než jen politicky nekorektní proti němu bojovat a podporovat země, které ho nedodržují.

Je politicky korektní zavírat oči před tetováním hákových křížů a dokonce portrétů Hitlera na ramenech vojáků na Ukrajině a sochami Bandery a je politicky nekorektní nazývat to fašismem.

Od slovenských konzervativců by bylo politicky nekorektní hlasovat pro návrh zákona k otázkám přerušení těhotenství z roku 2018, jinak pro ně přijatelný, protože ho předložili poslanci Mariána Kotleby, ale když pak podobný zákon předložili poslanci tehdy vládní koalice Směru, od liberálních poslanců bylo politicky správné pro zákon nehlasovat.

Od KDH bylo politicky korektní nedohodnout se s ideově příbuznou Křesťanskou unií Anny Záborské, protože v případě dohody by se pak těžko dohodla s liberálními stranami.

A vůbec, liberálové všech zemí, usazení na Slovensku, mají rozhodovat, s kým se Róbert Fico, v případě volebního úspěchu, může politicky korektně spojovat do koalice, protože oni vědí (liberálové), kdo je fašista, kdo nacionalista, kdo je Putinův agent a kdo tajně nadává na liberály.

Nedejme se spoutat liberální politickou korektností.

Ján Čarnogurský

Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
67%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%