Svátek má: Jitka

Politika

Velikost textu:

Počet nelegálních imigrantů překonává rekordy, říká Okamura

Počet nelegálních imigrantů překonává rekordy, říká Okamura

Ochrana vnějších hranic EU podle šéfa SPD Tomia Okamury naprosto nefunguje a z tohoto důvodu proto jeho strana požaduje zajištění bezpečnosti našich občanů trvalou ostrahu českých státních hranic.

Tomio Okamura (SPD)
26. září 2023 - 07:05

„Počet nelegálních imigrantů do Evropy letos překonává všechny dosavadní rekordy. Do konce roku překoná číslo jeden milion. EU problém vůbec neřeší, proto je podle SPD nutné chránit naše hranice.

Již osm let řeší EU nelegální imigraci a nevyřešila nic! V roce 2015 přišlo do EU více než 1,3 milionu nelegálních imigrantů a podle informací Agentury EU pro otázky azylu počet nelegálních imigrantů do států Evropy překonává v současné době všechny dosavadní rekordy a do konce letošního roku jen za letošní rok překoná číslo jeden milion! 

Největší nápor masové imigrace nyní zažívá Itálie přes ostrov Lampedusa, kudy do Evropy připlouvají imigranti z Afriky v posledních dnech zhruba po pěti tisících denně! Místní úřady již musely dokonce vyhlásit stav nouze. Tato situace je důsledkem vstřícné proimigrační politiky EU, na které se aktivně podílí i Fialova vláda. 


Situace se ještě zhorší po případném finálním schválení tzv. Nového migračního paktu EU, který za ČR jménem Fialovy vlády odsouhlasil ministr vnitra Vít Rakušan (STAN). Tento pakt předpokládá každoroční přerozdělování desítek tisíc převážně muslimských a afrických migrantů napříč členskými státy EU, kterému se jednotlivé země budou moci vyhnout pouze za cenu placení miliardových pokut do zvláštního fondu EU. Ochrana vnějších hranic EU naprosto nefunguje, selhala i dohoda s Tuniskem, která měla imigraci ze severní Afriky do Evropy minimalizovat. 

Psali jsme:

Z důvodu zajištění bezpečnosti našich občanů proto požadujeme trvalou ostrahu českých státních hranic a celostátní referendum o samotném členství ČR v EU," napsal ve svém vyjádření ohledně rostoucího počtu nelegálních migrantů na sociální síti Facebook šéf SPD Tomio Okamura. 

(dan, prvnizpravy.cz, foto: repro: cnn prima)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
69%
Ne
transparent.gif transparent.gif
16%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
15%