Svátek má: Luboš

Politika

Velikost textu:

Víte, jak dopadla diskuze, kde se sešli tři bývalí boxéři? Neboxovalo se

Víte, jak dopadla diskuze, kde se sešli tři bývalí boxéři? Neboxovalo se

Jaroslav Faltýnek na besedě s politiky na TV Barrandov pohovořil o třenicích v hnutí ANO mezi ním a  Andrejem Babišem. "Já mám na pana předsedu mobil asi 20 let. Mediální historky o našich přích vznikají proto, že není možné zničit soupeře zvenku. Tak to zkusí zevnitř," řekl Faltýnek.

Televizní pořad TV Barrandov
13. září 2018 - 04:55

Stáli tam druhé zářijové útarý před kamerou v jedné řadě a to předseda hnutí SPD Tomio Okamura, místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek, místopředseda Senátu a starosta Teplic Jaroslav Kubera (ODS), místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna, pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík a komunistický poslanec Zdeněk Ondráček, kteří byli účastníky  Arény Jaromíra Soukupa na jeho TV Barrandov.

V  tomto formátu pořadu lze semlít  všechno možné, co moderátora napadne, že je aktuální a Jaromír Soukup tak činí.  

Dostalo se třeba i na téma 11. září 2001, o kterém  má jasno Tomio Okamura, když upozornil, že se bezpečně rozhodně necítíme ... "A do toho přišla ještě migrační vlna!“

Jaroslav Faltýnek byl vyzván, aby pohovořil o financování sportu. "Hnutí ANO se snaží prosadit vznik Národní agentury pro sport. Máme za sebou několik afér, jedna stále žije," upozornil   Faltýnek a připomenul, že je z Prostějova, kde bydlí v dosahu tenisového areálu a tam pozoruje, jak se skvěle daří vychovávat mladé tenisty. 

Poslanec Foldyna  připomenul, že se do obnovy sportovišť nedala skoro ani koruna. "Chybějí nám prachy na financování sportu. Česká republika udělala spoustu chyb a teď hledáme, jak to vyřešit," rozčílil se Foldyna.

"Amatérský sport neexistuje. A když začala vydělávat, tak někomu došlo, že by mohl taky vydělávat. Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán,“ sdělil svůj názor k případu  upřesňující se smlouvy o reprezentaci Ester Ledecké s Českým lyžařským svazem senátor Kubera.

"Kdyby dotace nebyly. To je obrovské lákadlo..." poznamenal k dalšímu tématu diskuse a to k dotacím primátor Teplic  Kubera.

"Něco jiného je o korupci hovořit, a něco jiného je s ní bojovat. A politici o ní jen hovoří," měl jasno  zase komunista Ondráček, který jako bývalý policista upozornil na to, že policisté často korupci nevyšetřují, protože jim v tom  brání politici.

Do sporů se také dostali stále se čertící Okamura s černovlasým a dlouhovlasým  pirátem Ferjenčíkem a šlo o registr smluv státních podniků, kterým by mimo jiné třeba pivovar v Českých Budějovicích  tak odhalil všechny své počiny konkurenci. Ta totiž  žádné smlouvy nemusí uveřejňovat a tak by měla výhodu. "Vy prosazujete anarchii, to nejde," poznamenal Okamura, který zcela v jiné situaci se pochlubil, že je bývalým boxérem.Nu a už jsme u toho, jak    vyšlo najevo, že v tu chvíli byli na place tři boxéři ... moderátor Jaromír Soukup a poslanci Jaroslav Foldyna a ten, který se rovněž jako bývalý boxér proflákl, když se sám přihlásil Tomio Okamura.

(ps, TV Barrandov, Prvnizpravy.cz, foto: z obrazovaky)