Svátek má: Dalibor

Regiony

Velikost textu:

Afrika s Tomíkem - Cestovatelský stand-up dobrodruha Tomáše Vejmoly

Afrika s Tomíkem - Cestovatelský stand-up dobrodruha Tomáše Vejmoly

Městský dům kultury Karviná srdečně zve všechny milovníky dálek, exotiky, odvahy, dobrodružství, přírody a cestování na nový cestovatelský stand-up oblíbeného dobrodruha Tomáše Vejmoly s názvem AFRIKA S TOMÍKEM.

K akci
22. února 2023 - 12:00

Tomáš Vejmola se k nám po čase vrací ukázat fotografie, povyprávět, podělit se o své zážitky a nakažlivou pozitivní energii tentokrát prostřednictvím svých zážitků z Afriky, kam se vydal, jak jinak, než na svém oblíbeném dopravním prostředku – tříkolce Tuktuk.

Na cestě dlouhé 9000 km za 111 dní projel barevnou Jihoafrickou republikou, Botswanou plnou zvířat, Zambií s Viktoriinými vodopády, veselou Malawi, obrovskou a domorodými kmeny posetou Tanzánií až nakonec dorazil do Ugandy, kde vozítko zaparkoval, aby za dva roky pokračoval na cestě dále domů.Zajímá Vás jeho příběh plný neuvěřitelných zážitků? Víte, jak se řídí Tuktuk v Africe? Jak zde žijí dnešní domorodé kmeny? Co vše se tam jí? A co malárie? Tyto a mnohé další historky doprovázené krásnými, nejen dronovými, záběry Vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou povypráví! Nenechte si ujít!

Moravskoslezskenovinky.cz informovala ředitelka MěDK Karviná Mgr. Olga Hrubec.

(rp,moravskoslezskenovinky.cz,foto:městský kultury karvina)Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano
transparent.gif transparent.gif
13%
Ne
transparent.gif transparent.gif
33%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
54%