Svátek má: Vratislav

Regiony

Velikost textu:

Dopravní nehoda v obci Vřesina

Dopravní nehoda v obci Vřesina

Dopravní policisté se obrací na veřejnost v souvislosti s dopravní nehodou ze dne 6.října 2022. Podle dostupných informací k této mělo dojít v obci Vřesina na ulici Osvobození poblíž tramvajové zastávky MHD "Nová Plzeň" v čase okolo 13:20 hodin.

Z místa nehody
4. listopadu 2022 - 12:00

Podle oznámení měl dosud neustanovený řidič stříbrného vozidla Škoda (pravděpodobně Octavia), nezjištěné registrační značky vyjíždět ze slepé ulice Osvobození na hlavní silnici, kdy v danou dobu místem projížděl motocykl značky KTM. Řidič motorky s největší pravděpodobností strhl řízení, aby zabránil případnému střetu. Následkem toho spadl na zem a utrpěl zranění. Ke střetu mezi osobním vozidlem a motocyklem nedošlo. Neznámý řidič osobního vozidla z místa dopravní nehody bez zastavení odjel, aniž by se přesvědčil, zda motocyklista nepotřebuje lékařskou pomoc.

Policisté z dopravního inspektorátu Ostrava se zabývají okolnostmi a příčinami dopravní nehody. Zjišťují průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na případné svědky, kteří se na místě dopravní nehody nacházeli, aby se obrátili na tísňovou linku 158. Také žádáme případné řidiče, kteří místem pojížděli, a jejich vozidlo disponuje palubní kamerou, aby se také obrátili na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu. A v neposlední řadě žádáme samotného řidiče stříbrného vozidla, aby se přihlásil policistům.

„Za poskytnuté informace děkujeme," vyzývá por. Bc. Eva Michalíková, tisková mluvčí KŘP Moravskoslezského kraje.(rp,moravskoslezského kraje,foto: KRP MSK)Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
67%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%