Svátek má: Svatoslav

Regiony

Velikost textu:

Hasiči po srážce autobusu a osobního vozu vyprostili jednu osobu

Hasiči po srážce autobusu a osobního vozu vyprostili jednu osobu

Nehoda linkového autobusu a osobního vozidla uzavřela v pondělí 6.2.2023, krátce po 15. hodině, ulici Nádražní ve Studénce. Hasiči z osobního vozu museli pomocí hydraulického nářadí vyprostit řidičku.

Z místa nehody
8. února 2023 - 12:00

Operační středisko hasičů obdrželo informaci o nehodě v pondělí 6.2.2023 v 15:19 hod. Na místo události byli vysláni profesionální i dobrovolní hasiči z Bílovce, které doplnila jednotka dobrovolných hasičů ze Studénky. Na místě zasahoval i vrtulník záchranné služby.

Při střetu došlo ke zranění řidičky osobního vozu, kterou hasiči museli pomocí hydraulického vyprošťovacího nářadí vyprostit odstraněním dveří řidiče, kterými se ke zraněné osobě dostal lékař záchranné služby. Následně pomocí páteřové desky byla žena z vozu vytažena a předána do péče zdravotníků. Vrtulník záchranné služby ženu transportoval do nemocničního zařízení. Řidič a cestující linkového autobusu vyvázli z nehody bez zranění.

Po vyšetření příčiny nehody Policií ČR provedli hasiči odtažení havarovaného vozidla ke krajnici, kterou následně uklidili a zametli. O havarovaný autobus se postaral majitel svépomocí.

Moravskoslezskenovinky.cz informovala por. Bc. Kamila Langerová, tisková mluvčí, HZS Moravskoslezského kraje.

(rp,moravskoslezskenovinky.cz,foto:hzs msk)
Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
71%
Ne
transparent.gif transparent.gif
15%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
14%