Svátek má: Otýlie

Regiony

Velikost textu:

Karviná ocenila osobnosti v sociální oblasti za rok 2020

Karviná ocenila osobnosti v sociální oblasti za rok 2020

V karvinském Obecním domě Družba byly oceněny osobnosti v sociální oblasti za rok 2020. Pamětní listy Rady města Karviné si letos odnesly tři ženy – Irena Šafářová, Blažena Monczková a Klára Balážová.

Pracovníci sociálních služeb v Karviné.
17. října 2021 - 12:00

Statutární město Karviná oceňuje osobnosti v sociální oblasti od roku 2015. „Společným setkáním a předáním ocenění chceme pracovníkům v sociálních službách poděkovat za jejich za jejich nelehkou, ale záslužnou práci,“ říká primátor města Jan Wolf (ČSSD).

V již v sedmém ročníku dorazilo osm nominací na ocenění ve třech kategoriích, a to za registrované sociální služby, návazné služby a dobrovolnickou činnost.


 „Jsem rád, že jsme se po delší době mohli potkat a bilancovat. Sociální služby jsou nedílnou součástí našeho města a všichni lidé, kteří v sociálních službách pracují, dělají hodně dobrou práci. Delší dobu jsme všichni byli v covidovém stavu a nemohli jsme se potkávat. Právě sociální pracovníci v té zlé době nejvíce pomohli, a za to jim patří velké díky,“ říká primátor Karviné Jan Wolf (ČSSD).

(pšt, moravskoslezskenovinky.cz, zdroj: portál MSK)