Svátek má: Mikuláš

Regiony

Velikost textu:

Krajští kriminalisté obvinili ženu z páteční události

Krajští kriminalisté obvinili ženu z páteční události

V pátek 10. listopadu 2023 ve večerních hodinách policisté z Ostravy vyjížděli k události, kde na následky zranění zemřel 20letý mladík.

Ilustrační foto
14. listopadu 2023 - 12:00

Při následném zjišťování informací se ukázalo, že mezi partnery (20 letým mužem a 43letou ženou) mělo dojít ke slovnímu konfliktu, který následně vygradoval k fyzickému napadení, které si vyžádalo bodnořezné poranění muže. I přesto, že žena zavolala poraněnému partnerovi lékařskou pomoc, museli lékaři i přes poskytnutí první pomoc následně konstatovat smrt.

V souvislosti s touto událostí byla pátečního večera žena zadržena. Dechovou zkouškou u ní muži zákona zjistili alkohol v dechu přes 1,5 promile. Případ si do své gesce následně převzali kriminalisté z Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje. Ihned se začali zabývat okolnostmi případu, co tomu vše předcházelo, a v neposlední řadě shromažďovali informace, aby rozklíčovali samotnou událost.V pondělí vyšetřovatel zahájil trestní stíhání 43leté ženy, kterou obvinil z trestného činu těžké ublížení na zdraví s následkem smrti. V případě odsouzení ženě hrozí pobyt za mřížemi od 8 do 16 let. Také bude dán podnět k návrhu na vzetí do vazby.

Moravskoslezskenovinky.cz informovala por. Bc. Eva Michalíková, tisková mluvčí KŘP Moravskoslezského kraje.

(rp,moravskoslezskenovinky.cz,foto:arch.)
Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
69%
Ne
transparent.gif transparent.gif
16%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
15%