Svátek má: Ilja

Regiony

Velikost textu:

Nehoda se smrtelným zraněním

Nehoda se smrtelným zraněním

V pátek odpoledne došlo na silnici mezi Havířovem a Karvinou k tragické nehodě. Ve směru od Karviné jel řidič (93 let) osobního vozidla Škoda Citigo. 

Z místa nehody
12. srpna 2017 - 12:00

Na rovném úseku, zatím z nezjištěných příčin, vyjel ze své jízdní dráhy do protisměru. Ve stejnou chvíli, v opačném směru, jela za sebou tři osobní vozidla. První vozidlo se do kolize nedostalo, vozidla se minula.
K čelním střetu došlo v pořadí s druhým vozidlem Renault Thalia. Následoval ještě střet se třetím vozidlem zn. Opel Astra.

Řidič (93 let) Škoda Citigo byl převezen do havířovské nemocnice, kde zůstal hospitalizován. Žádná zranění neutrpěly osoby cestující ve vozidle Opel Astra, řidič (45 let) a jeho spolucestující žena. Zkouška na přítomnost alkoholu byla u řidiče negativní.


Nejzávažnější následky utrpěly osoby cestující ve vozidle Renault Thalia. Zranění řidičky (48 let) byla velmi vážná, na místo byl povolán i vrtulník. Nicméně přes veškerou snahu lékařů, žena ještě na místě zemřela. Její spolujedoucí, 29letý muž, byl převezen do nemocnice.
 
Moravskoslezskenovinky.cz o nehodě informovala por. Mgr. Bc. Zlatuše Viačková KŘP Moravskoslezského kraje, Karviná.

(jv,moravskoslezskenovinky.cz,foto:KRP MSK)