Svátek má: Svatopluk

Regiony

Velikost textu:

Nejlepší žáci dostanou na radnici po tisícikoruně

Nejlepší žáci dostanou na radnici po tisícikoruně

Ocenění „Osobnost školy“, která město Frenštát pod Radhoštěm každý rok uděluje nejlepším žákům  základních a středních škol působících na území města, budou slavnostně předána ve středu 20. června  v 15 hodin.

Studenti-ilustrační foto
17. června 2018 - 12:00

V obřadní síni městského úřadu převezme sedmnáct „osobností škol“ z rukou vedení města pamětní list a finanční dar ve výši 1000 korun.  Ocenění jsou nominováni například za vynikající studijní výsledky, příkladnou reprezentaci svých škol v odborné činnosti v oblasti robotiky, informatiky, programování či gastronomie a hotelnictví, úspěchy v matematických a přírodovědných olympiádách, zeměpisných a literárních soutěžích  apod. Moravskoslezskenovinky.cz o tom informovala mluvčí frenštátské radnice Iva Vašendová.


Ocenění je udělováno každoročně v souladu se schválenými Pravidly udělování ocenění města Frenštátu pod Radhoštěm. Návrhy na ocenění podávají ředitelé škol a školských zařízení na území  města. Jejich návrhy dále projednává komise školství rady města a následně doporučí radě města ke schválení.

(vm, Moravskoslezskenovinky.cz, foto: arch.)