Svátek má: Rostislav

Regiony

Velikost textu:

Nemocnice Podhorská bude od března očkovat i v Rýmařově

Nemocnice Podhorská bude od března očkovat i v Rýmařově

Po očkovacím místě v Bruntále nově otevírá Nemocnice AGEL Podhorská také nové očkovací místo na pracovišti v Rýmařově, v provozu bude od 1. března.

Ilustrační foto
28. února 2021 - 12:00

„Poté, co byli na začátku ledna naočkováni zdravotníci zajišťující péči o COVID pozitivní pacienty, byla zahájena vakcinace seniorů starších 80 let a od 1. března bude očkování rozšířeno i pro seniory, kteří dosáhli 70 let, a pedagogické pracovníky,“ uvádí místopředsedkyně představenstva Nemocnice AGEL Podhorská Mgr. Marcela Kadlecová.

Z důvodu lepší dostupnosti pro obyvatele celého regionu otevře v pondělí 1. března nemocnice další očkovací místo, a to na pracovišti v Rýmařově v přízemí budovy C v prostorách navazujících na interní ambulanci. K samotnému očkování je třeba donést občanský průkaz a být bez akutních zdravotních potíží, což ověří i pohovor s lékařem před samotným očkováním.

Přihlašování k očkování:

Lidé se musí k vakcinaci hlásit výhradně prostřednictvím centrálního rezervačního systému Ministerstva Zdravotnictví ČR na adrese https://registrace.mzcr.cz/ .

Moravskoslezskénovinky.cz informovala  Mgr. Radka Miloševská, tisková mluvčí AGEL a.s.

(rp,moravskoslezskenovinky.cz,foto:agel)