Svátek má: Kamil

Regiony

Velikost textu:

Osobní vozidlo srazilo dvě ženy, z toho jedna utrpěla vážná zranění

Osobní vozidlo srazilo dvě ženy, z toho jedna utrpěla vážná zranění

Policie hledá  svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 17. února 2021 kolem 09:00 hodin v Ostravě na ulici Plzeňské na mostní konstrukci nad tramvajovou zastávkou “Hulvácká“, a to ve směru k ul. U Koupaliště.

Z místa nehody
20. února 2021 - 12:00

Řidič osobního vozidla Škoda Octavia měl v důsledku namrzlé komunikace dostat smyk a narazit do zde po dopravní nehodě odstaveného vozidla Peugeot 306, přičemž došlo ke sražení dvou žen, které se v blízkosti tohoto vozidla pohybovaly.

V důsledku této dopravní nehody utrpěly obě ženy zranění, jedna z nich byla ve vážném zdravotním stavu hospitalizována v nemocničním zařízení.     „Policie České republiky žádá případné svědky, především řidiče projíždějících motorových vozidel, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k průběhu této dopravní nehody, aby se obrátili na Dopravní inspektorát Ostrava, skupinu vyšetřování dopravních nehod, a to na telefonní číslo 974 725 254, 974 725 518, dále na linku 158 či sdělili informace osobně na nejbližší policejní služebnu," vyzývá nprap. Karolína Bělunková, tisková mluvčí KŘP Moravskoslezského kraje..

(rp, moravskoslezskenovinky.cz,foto:KRP MSK)