Svátek má: Felix

Regiony

Velikost textu:

Police žádá veřejnost o pomoc při ztotožnění osoby

Police žádá veřejnost o pomoc při ztotožnění osoby

Policisté obvodního oddělení Slezská Ostrava prověřují okolnosti přečinu krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Z místa činu
25. ledna 2020 - 12:00

Dosud neznámý muž dne 3. listopadu 2019 v době od 11:15 hodin do 11:18 hodin v supermarketu v Ostravě – Radvanicích využil nepozornosti manželského páru a z nákupního vozíku odcizil tašku. Z této vyndal peněženku, ve které se nacházela finanční hotovost ve výši 1.500,- Kč, doklady poškozené i platební karty. Prázdnou tašku poté nechal na zemi u regálu před pokladnou.

Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti osoby (z fotografie či videa), která by mohla přispět k objasnění výše uvedeného skutku.

Vysoušeč v ostravské galerii by sušil až moc. Požár hasiči rychle zdolali

K popisu osoby z videozáznamu uvádíme, že se jedná o muže ve věku okolo 40 – 50 let, vysoké a mohutné postavy, snědé pleti, plnovousem a s pleší na hlavě. Na sobě měl tmavé oblečení a černé boty.

„Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedeného muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na obvodní oddělení Policie ČR Slezská Ostrava, na telefonní číslo 974 725 761, nebo na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu," vyzývá PolicieČR..

Moravskoslezskenovinky.cz informovala por. Bc. Eva Michalíková, tisková mluvčí KŘP MSK.

(red,moravskolezskenovinky.cz,foto:KRP MSK)