Svátek má: Roman

Regiony

Velikost textu:

Policie hledá svědky dopravní nehody v Kravařích

Policie hledá svědky dopravní nehody v Kravařích

V katastru obce Kravaře na Opavsku na silnici I/56 (Opavská) došlo v sobotu 23. července 2022 před jedenáctou hodinou v noci k dopravní nehodě.

Kravaře - místo dopravní nehody
28. července 2022 - 12:00

Do cyklisty jedoucího po silnici ve směru od Velkých Hoštic měl narazit osobní automobil. Vlivem nárazu byl i s kolem odmrštěn do pravého silničního příkopu. Řidič automobilu zastavil, pomohl mu vstát a nabídl odvoz domů, s čímž muž souhlasil. Značně poškozené jízdní kolo ponechali na místě dopravní nehody.

Přesto, že cyklista vlivem pádu utrpěl drobná zranění, lékařské ošetření nevyhledal a policii událost oznámil až dodatečně. Řidiče, který jej měl srazit, neznal, uvedl pouze, že se jednalo o menší červené osobní auto.

Policisté se obracejí na případné svědky s žádosti o sdělení informací, které by mohly napomoci při šetření příčin a průběhu dopravní nehody. Z téhož důvodu by také uvítali možné kamerové záznamy.

„Informace můžete sdělit přímo na služebnu dopravního inspektorátu územního odboru Opava, telefon 974 737 259. Za případné informace a pomoc policie veřejnosti děkuje," upozorňuje por. Mgr. Daniela Vlčková, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje.

(rp,moravskoslezskénovinky.cz,foto:KŘP MSK)