Svátek má: Roman

Regiony

Velikost textu:

Policie žádá veřejnost o pomoc při ztotožnění muže

Policie žádá veřejnost o pomoc při ztotožnění muže

Policisté z obvodního oddělní Frýdek-Místek ve spolupráci s kriminalisty 1. oddělení obecné kriminality Frýdek-Místek prověřují okolnosti přečinu krádež.

Hledaný
29. července 2022 - 12:00

Krádeže se dopustil dosud neznámý pachatel, který 17.července 2022 násilně vnikl do vnitřních prostorů restaurace na Frýdeckomístecku. Nejdříve restauraci prohledal a následně odcizil alkoholické i nealkoholické nápoje, automat na žvýkačky a hračky i s mincemi uvnitř, ale také finanční hotovost. Při ohledání místa činu policisté zřejmě při únikové cestě našli některé lahve odcizeného alkoholu, ale také poškozené automaty na žvýkačky a hračky, u kterých však chyběly peníze. Celková škoda včetně poškození byla stanovena téměř na 9.000,- Kč.V souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu policisté žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti muže či možného svědka události z fotografií. Ten by mohl přispět k objasnění výše uvedeného skutku.

„Žádáme veřejnost, která by mohla přispět jakoukoli informací k muži, aby se obrátila na tísňovou linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme," vyzývá
por. Bc. Eva Michalíková, tisková mluvčí, KŘP Moravskoslezského kraje.

(rp,moravskoslezskenovinky.cz,foto:krp msk)