Svátek má: Milena

Regiony

Velikost textu:

Před OC Forum Nová Karolina bude opět Burger festival

Před OC Forum Nová Karolina bude opět Burger festival

Chutná burgerová senzace je zpět! Po návštěvnicky úspěšném prvním ročníku v září loňského roku se u obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolina uskuteční pokračování Burger festivalu.

Z minulého ročníku
10. května 2018 - 12:00

Od pátku 11. do neděle 13. května zaplaví Jantarovou ulici stánky s burgery, hot dogy, chilli specialitami, sladkými waflemi a makronkami, americkými tradičními drinky, cidery či českými pivními speciály.

Příchozí budou moci po tři dny ochutnávat vyhlášené burgery z restaurací a food trucků z celé republiky i Slovenska, lahůdky z grilu a mnohé další speciality, a to vždy od 10 do 22 hodin.

„Vloni v září jsme byli mile překvapeni enormním zájmem za strany návštěvníků. Proto jsme se letos společně s pořadatelem festivalu rozhodli navýšit kapacitu pro větší pohodlí příchozích. Věříme, že nám bude přát počasí a založíme tak příjemnou tradici dalšího food festivalu u našeho centra,“ uvádí Tomáš Lučan, marketingový manažer OC Forum Nová Karolina.

Pro novou sezónu v Beskydech vybudovali Sluneční stezku

Burgery hovězí, pštrosí, bezlepkové, vegetariánské i v bio kvalitě, steaky, hot dogy, pikantní chilli speciality nebo sladké makronky, zmrzlina či wafle v několika variantách. Taková bude nabídka letošního Burger festivalu u ostravského centra Forum Nová Karolina, který představí na dvě desítky burger specialistů a gastro odborníků.

Svůj um a dovednosti zde představí provozovatelé restaurací i food trucků z různých koutů České republiky a Slovenska. O přízeň návštěvníků se bude ucházet například Bistro Boule za ušima, HogoFogo bistro, Food Porn Academy, Kaiser Franz, Jedna báseň, restaurace Kaskáda a mnohé další. Příchozí budou moci v průběhu celého festivalu hlasovat v anketě o nejlepší burger celé akce. A co by to bylo za hodování bez pořádného piva. Ležáky, speciály, IPA, IPA i cidery zajistí Beerokracie, Pivovar Chomout, Pivovar Nachmelená Opice či Kingswood.

Celý víkend budou mít zájemci možnost si vyzkoušet přípravu burgerů a hranolek s profesionály. Domů si bude možné odnést zdokumentovaný zážitek z foto koutku a ani děti se nebudou nudit. K dispozici jim bude dětská zóna s doprovodným programem.


(jv,moravskoslezskenovinky.cz,foto:burgerfestival)