Svátek má: Oto

Regiony

Velikost textu:

Skokan Jakub Janda oznámil kandidaturu do Poslanecké sněmovny

Skokan Jakub Janda oznámil kandidaturu do Poslanecké sněmovny

Reprezentant ČR ve skocích na lyžích míří do Poslanecké sněmovny. Jakub Janda to oficiálně oznámil v pátek 9. června na vrcholu Radhoště. Do voleb jde proti euru i proti Babišovi.

Jakub Unucka, Jakub Janda, Václav Klaus, ml.
10.červen 2017 - 12:00

S heslem  „Odvážně  k vítězství“  se  dosavadní  vrcholový  sportovec  vrhá  do  víru politiky. Svou kandidaturu symbolicky oznámil na místě, ke kterému cítí odpovědnost a  které  je  srdečně  spjato  s jeho  životem.  Na  jeho  cestě  k vrcholu  Radhoště  ho doprovodili expert ODS pro školství a rovněž letošní kandidát do PSP ČR - Václav Klaus,  ml.  a  jeho  stranický  šéf  a  blízký  přítel  -  náměstek  hejtmana  kraje  Jakub Unucka.

„Nemohu se již dále dívat, jak je v naší zemi každým dnem omezována svoboda každodenního života a vláda hází klacky pod nohy i našim podnikatelům. Vždy jsem cítil povinnost e veřejně angažovat a dá se říct, že letos už pohár trpělivosti přetekl. Vláda má vytvářet podmínky pro rozvoj a ne překážky!“ uvedl Jakub Janda.

Dodal  také,  že  svou  kandidaturu  bere  s pokorou: „Poslanec  je  člověk  placený z veřejných peněz. Jeho zaměstnavatelem jsou sami občané. Nechci se stát jedním z těch politiků, kteří odjedou do Prahy, a pak je člověk vidí jednou ročně na místním plese. Chci zůstat frenštátčanům nablízku.“


Usměvavý  kandidát  srší  energií.  Patří  k jedněm  s nadějných  a  nových  politiků moravskoslezské   ODS.  Společně   s dnešním   náměstkem   hejtmana Moravskoslezského kraje Jakubem Unuckou již pořádali řadu akcí a i politicky jsou si velmi blízcí.

„Jakub Janda je člověk, který už něco dokázal. Má obrovskou vůli  energii jít za věcí, o které je přesvědčený, že je správná. Já věřím, že bude i skvělý poslanec. Frenštát si to určitě zaslouží.“  dodává ke kandidatuře Jakub Unucka.

(jv,moravskoslezskenovinky.cz,foto:ods)