Svátek má: Jaromír

Regiony

Velikost textu:

Tragická nehoda na frekventované silnici v Karviné

Tragická nehoda na frekventované silnici v Karviné

Včera krátce před půl devátou dopoledne došlo na frekventované silnici ve městě Karviná k tragické nehodě mezi osobním vozidlem a chodkyní.

Ilustrační foto
7. října 2017 - 12:00

V Karviné žena (62 let) přecházela mimo přechody pro chodce přes silnici třídy 17. listopadu. Pravděpodobně zůstala stát na středové čáře mezi jízdními pruhy. Ve směru od Českého Těšína do centra jela v obou pruzích vozidla. V místě nehody řidič (26 let) osobního vozidla VW Passat se snažil střetu zabránit, nicméně i přes veškerou snahu, ke střetu došlo. Žena utrpěla zranění, která nebyla slučitelná se životem a na místě zemřela.

Obě zkoušky na přítomnost alkoholu a omamných a psychotropních látek a jedů řidič vozidla měl negativní. K tragické nehodě došlo na velmi frekventovaném místě, proto se domníváme, že průběh nehody mohl někdo vidět.


Policie žádá svědky, projíždějící řidiče nebo kolemjdoucí, aby kontaktovali se svým svědectvím dopravní inspektorát na tel. 974 734 251 nebo na bezplatné lince 158.

Moravskoslezskenovinky.cz o nehodě informovala por. Mgr. Bc. Zlatuše Viačková, tisková mluvčí KŘP Moravskoslezského kraje. 


(jv,moravskoslezskenovinky.cz,foto:arch.)