Svátek má: Květoslava

Regiony

Velikost textu:

Z vítkovické porodnice odchází rodiče s originální vzpomínkou

Z vítkovické porodnice odchází rodiče s originální vzpomínkou

Porodnice Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice připravila nejen pro maminky novinku v podobě originální fotostěny, kterou vytvořila ilustrátorka Hana Mičková.

Rodiče se před odchodem z vítkovické porodnice vyfotili u fotostěny
23. listopadu 2022 - 12:00

Fotozeď zdobí motivy charakteristické pro tuto ostravskou čtvrt, jejiž porodnice  je vyhledávanou rodičkami z širokého okolí.

„Jsme hrdí, že jako první v kraji jsme připraveni na tuto instagramovou dobu. Na jaře jsme kromě profilu na Facebooku založili i profil na Instagramu a budeme rádi, pokud nás maminky budou na svých sociálních sítích označovat. Určitě fotostěnu využijeme nejen v porodnici, ale i při propagaci během veletrhů a dalších akcí mimo areál nemocnice,” říká Mgr. Dana Cechelová, MBA, vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice.

Nová fotostěna bude k vidění již tuto středu 23. listopadu na akci TěhuDays v ostravském obchodním centru Futurum, kde budou nejen nastávajícím maminkám k dispozici odborníci z vítkovické nemocnice.Ilustrátorka Hana Mičková s nabídkou na vytvoření fotostěny neváhala ani minutu. „Nabídku jsem přijala s velkým nadšením. Velmi se mi líbil samotný nápad fotostěny a zároveň jsem tušila, že to bude příjemná práce. To se taky potvrdilo,” konstatuje autorka a ihned dodává: „Myslím si, že fotostěna zpříjemni a zútulní prostředí porodnice. Nejenom maminky se budou moci se svými miminky vyfotit před fotostěnou a odnést si hezkou netradiční fotku. Uchovají si tak vzpomínku na výjimečný okamžik svého života.”

Moravskoslezskenovinky.cz informoval  Mgr. Adam Knesl, tiskový mluvčí, AGEL a.s.

(rp,moravskoslezskenovinky.cz,foto:agel)Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
67%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%