Svátek má: Vítězslav

Sport

Velikost textu:

Fotbalisté Baníku z vršovického Ďolíčku nic nevytěžili a prohráli 1:2

Fotbalisté Baníku z vršovického Ďolíčku nic nevytěžili a prohráli 1:2

Před utkání Bohemians Praha - Baník Ostrava v Praze Vršovicích probíhaly malé policejní manévry, při kterých byly nasazeny desítky policejních  osobních vozů  i mikrobusú včetně jednoho velkého vozu budícího svým vybavení  respekt. 

Baníkovci se snažili, ale dali Klokanům jen jednu branku
15. října 2017 - 13:40
 
Připravena na fotbalové fandy byla i kavalerie složená s šesti koní s jezdci podobnými rytířů z dob Karla IV.

Prvnizpravy.cz & SportovniListy,cz byly na místě děje ...


Zápas se však nesl poměrně v nevyprodaném hledišti a naplněném jen 3872 diváky poměrně slušně.

Nakonec poprvé se radovali příznivci Baníku a postaral se o to ostravský rutinér Baroš. Jak se to stalo? Po faulu na něho přišel trestný kop, kterého se ujal brazilský hráč v ostravských službách De Azevedo a poslal  perfektní centr na hlavičkujícího Baroše, který  pátou trefou v sezóně otevřel skóre. Sice se mu podařilo podle televizních záběrů  v postavení mimo hru,  ale to kapitána Baníku nemuselo  zajímat, protože gól platil.Domácí už po deseti minutách vyrovnali za spolupráce Lutse s Kabajevem, proti jehož dobře mířené střele z voleje brankář Baníku  Vašek rezignoval.

Ve druhé půli domácí poslali do boje střídajícího Reitera, který se ani neohřál  a  premiérovou trefou zajistil Bohemians výhru.


Praha    13. října  2017

První liga, 10. kolo
Bohemians Praha 1905 - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
Branky: 33. Kabajev, 58. Reiter - 20. Baroš. Rozhodčí: Ardeleanu - Mokrusch, Pochylý. ŽK: Hůlka - Baroš, Pokorný. Diváci: 3872.
Bohemians: Fryšták - Dostál, Hůlka, Šmíd, Kocič - Jindřišek - Vaníček (56. Reiter), Hašek ml., Mašek (66. Nečas), Luts - Kabajev (81. Krch). Trenér: Hašek st.
Ostrava: Vašek - Sus, Pokorný, Šindelář, Granečný - De Azevedo (81. O. Šašinka), Hrubý, Hlinka, Stáňa (46. Pazdera) - Baroš, J. Šašinka (61. Poznar). Trenér: Kučera.

(ps, Prvnizpravy.cz  & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)