Svátek má: Rostislav

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 3.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam v sobotu 3.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Běžte třeba ... se jen tak proběhnout
3. dubna 2021 - 12:17

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...


    v sobotu 3. dubna 2021




Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ...  25. kolo

14:00  SK Sigma Olomouc - FK Pardubice
16:00  Slezský FC Opava -  1. FC Slovácko
16:00  FC Slovan Liberec - FC Baník Ostrava
18:30  AC Sparta Praha - FK Teplice

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  16. kolo

16:30  FK Slavoj Vyšehrad - MFK Chrudim
16:30  1. SK Prostějov - FC Sellier & Bellot Vlašim
16:30  FK Fotbal Třinec - FK Dukla Praha
16:30  FK Blansko - FK Varnsdorf

Slovenská Fortuna liga ...  3. kolo

15:30  ŠK Slovan Bratislava - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
17:00  MFK Zemplín Michalovce - FK Senica
17:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - ŠKF Sereď
17:00  FC Nitra - MFK Ručmberok
17:00  AS Trenčín - FC Spartak Trnava

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021 ... semifinále

15:00  Třinec - Mladá Boleslav
17:00  Sparta Praha - Liberec

Play-off Chance ligy ... semifinále

17:30  HC Dukla Jihlava - VHK ROBE Vsetín
18:00  Rytíři Kladno - HC RT TORAX Poruba 2011

Slovenská liga ... čtvrtfinále play off, 2. zápasy

15:00  Zvolen - Nové Zámky
18:00  Michalovce - Trenčín

Basketbal

Liga mužů ... 5. kolo nadstavby, skupina A1

14:00  Brno - Kolín

Liga mužů ...  10. kolo nadstavby, skupina A2

14:00  Svitavy - Hradec Králové
14:00  Olomoucko - Ústí nad Labem

Liga mužů ...  10. kolo nadstavby, skupina A1

14:00  Pardubice - Opava

Házená

MOL liga žen ...  7. kolo

16:00  HK Slovan Duslo Šaľa - Sokol Písek

MOL liga žen ...  9. kolo

15:00  ŠŠK Prešov - Handball PSG Zlín

MOL liga žen ... 25. kolo

18:00  MŠK Dunajská Streda - DHC Sokol Poruba

Play out STRABAG RAIL Extraligy mužů ...  1. kolo

11:00 SKKP Handball Brno - SHC Maloměřice - Brno

Chance play-off STRABAG RAIL Extraligy mužů ... čtvrtfinále

11:00 HCB Karviná - HC ROBE Zubří
16:30 HC Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
17:00 Talent tým Plzeňského kraje - KH ISMM Kopřivnice
17:00 HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek

Florbal

Play-off Superligy florbalu ... čtvrtfinále

17:00  FBC ČPP Ostrava -  1. SC TEMPISH Vítkovice
18:00  Black Angels - Předvýběr.CZ Florbal MB
18:30  FAT PIPE Florbal Chodov - FbŠ Bohemians
19:00  ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice

Extraliga žen ...  18. kolo

15:00  Tatran Teka Střešovice - MITEL Florbalová akademie MB

Extraliga žen ... 20. kolo

14:00  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - K1 Florbal Židenice

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)