Svátek má: Jaromír

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 7. dubna 2018 za sportem? Na fotbal, hokej i na atletiku

Kam v sobotu 7. dubna 2018 za sportem? Na fotbal, hokej i na atletiku

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Závodníci, kteří dostali startovní čísla od patronů běhu, kteří se s nimi vyfotili
7. dubna 2018 - 08:18

A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...

    v sobotu 7. dubna  2018



Fotbal

První liga, 23. kolo
13:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha
15:00 Sparta Praha - Dukla Praha
17:00 Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava
17:00 FK Mladá Boleslav - FK Jablonec
17:00 Fastav Zlín - Baník Ostrava
18:00 Slovan Liberec - FK Teplice

Druhá liga, 21. kolo
10:15 Třinec - Ústí nad Labem
16:30 Táborsko - Vítkovice

Slovenská liga, 4. kolo nadstavby skupina o titul
15:30 Trnava - Slovan Bratislava
17:00 Ružomberok - Žilina

Slovenská liga, Skupina o udržení
17:00 Senica - Michalovce
17:00 Prešov - Zlaté Moravce
17:00 Nitra - Podbrezová

HALLE (Německo) - Kvalifikace o MS žen 2019

16:15 Německo - Česko

Lední hokej

Extraliga, semifinále play off pátý zápas
17:20 HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno.

Kvalifikace o první ligu, 2. kolo
17:00 Havlíčkův Brod - Jablonec nad Nisou

Slovenská liga, semifinále play off pátý zápas
18:00 Zvolen - Trenčín

Tenis

OSTRAVA - 2. kolo evropsko-africké zóny Davis Cupu
12:00 ČR - Izrael

Davis Cup 2018, čtvrtfinále
Janov: Itálie - Francie
Valencie: Španělsko - Německo
Varaždín: Chorvatsko - Kazachstán
Nashville: USA - Belgie

Atletika

PODĚBRADY - MČR a mezistátní utkání v chůzi na 20 km
14:45 ženy
15:30 muži

PRAHA - Pražský půlmaraton
10.00
Jubilejní dvacátý ročník Sportisimo 1/2Maraton ovládne metropoli Prahu

Basketbal

Liga žen, semifinále play off druhý zápas
15:00 KP Brno - Nymburk

Volejbal

Extraliga mužů, baráž první zápas
18.00 Odolena Voda - Beskydy

Extraliga žen semifinále play off - druhé zápasy

17:00 Ostrava - Olomouc
18:00 KP Brno - Prostějov

Extraliga žen baráž - druhý zápas
16:00 Fénix Brno - VK České Budějovice

ZLÍN - Mistrovství Evropy hráčů do 18 let

Házená

ZUBŘÍ - Přípravné utkání mužských reprezentací
14:00 ČR - Polsko

Interliga žen, 24. kolo

15:00 Písek - Prešov
17:00 Veselí nad Moravou - Poruba
17:30 Olomouc - Bánovce nad Bebravou
17:30  Michalovce - Zlín
18:00 Šaľa - Slavia Praha

Ragby

Extraliga, třetí kolo

13:00 Dragon Brno - Vyškov
14:00 Říčany - Slavia Praha
Kam v sobotu 7. dubna a v neděli 8. dubna 2018 na ragby?

Veletrhy

PRAHA - RUNNING EXPO Výstaviště v Holešovicích

PRAHA - FOR BIKES  9. veletrh cyklistika  na Výstavišti v Letňanech


Dostihy

PARDUBICE - Závody ve spřežení

První tuzemské závody spřežení uvidíte v Pardubicích a co to ještě s novinkou pro děti


(ps, Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)