Svátek má: Matouš

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 8. září 2018 za sportem? Na dostihy, fotbal, atletiku

Kam v sobotu 8. září 2018 za sportem? Na dostihy, fotbal, atletiku

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportova.

Favorité běhu Birell Grand Prix Praha
8. září 2018 - 08:40
  Anemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...

      v sobotu 8. září 2018



Fotbal

Liga národů

Skupina A2 ...
18:00 Švýcarsko - Island

Skupina A4 ...
20:45 Anglie - Španělsko

Skupina B3 ...
15:00 Severní Irsko - Bosna a Hercegovina

Skupina C2 ...
18:00 Finsko - Maďarsko
20:45 Estonsko - Řecko

Skupina D2 ...
18:00 Bělorusko - San Marino
20:45 Lucembursko - Moldavsko

Liga žen, 3. kolo

11:00 Lokomotiva Brno - Liberec
15:00 1. FC Slovácko - Slavia Praha
15:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň

Přípravné utkání fotbalistů do 19 let
Nizozemsko - Česko

Lední hokej

První liga, 1. kolo
16:00 Ústí nad Labem - Třebíč
16:00 Rytíři Kladno - Frýdek-Místek
17:00 Motor České Budějovice - Benátky nad Jizerou
17:00  Přerov - Jihlava
17:00  Kadaň - Poruba
17:30 Havířov - Litoměřice
18:00 Prostějov - Vsetín.

Liga mistrů

Skupina A ...
15:00 Frölunda - Vídeň
19:00 Aalborg - Curych

Skupina B ...
18:00 TPS Turku - Malmö

Skupina C ...
15:00 Skelleftea - Bolzano
18:00 IFK Helsinky - GKS Tychy

Skupina D ...
17:00 Zug - Něman Grodno

Skupina G ...
19:45 Bern - Cardiff
20:20 Salcburk - Växjö


Tenis

NEW YORK - Grandslamový turnaj US Open

Atletika

OSTRAVA - Kontinentální pohár v atletice
14:40 kladivo ženy
14:45 výška muži
14:50 100 m překážek ženy
15:02 200 m muži
15:10 trojskok ženy,
15:11 kladivo ženy
12:25 100 m ženy
15:35 1500 m ženy
15:55 400 m ženy
16:00 disk muži
16:05 tyč ženy
16:07 3000 m překážek muži
16:22 400 m překážek muži
16:30 dálka muži
16:31 disk muži
16:43 3000 m ženy,
16:56 koule muži
17:14 disk ženy
17:16 800 m muži
17:38 štafeta 4x100 m ženy
17:55 štafeta 4x100 m muži

PRAHA - Birell Grand Prix Praha, závod v silničním běhu

Basketbal

HAMBURK (Německo) - přípravný turnaj reprezentací finále
20:00 Česko - Turecko

Házená

PRAHA - odvetné utkání 1. kola Poháru EHF žen
19:00 Slavia Praha - Stockerau

Extraliga mužů, 1. kolo
10:00 Hranice - KP Brno
17:00 Litovel - Zubří
18:00 Jičín - Karviná
18:00 Kopřivnice - Plzeň
19:00 Lovosice - Dukla Praha

Interliga žen, 1. kolo
17:00 Veselí nad Moravou - Písek
17:30 Olomouc - Poruba

Cyklistika

Etapový závod Vuelta
14. etapa (Cistierna - Les Praeres, 167 km)

LENZERHEIDE (Švýcarsko) - Mistrovství světa horských kol
12:30 cross country ženy elite
15:30 cross country muži elite

Okolo jižních Čech
4. etapa (Třeboň - Protivín, 176 km)

Dostihy

PARDUBICE - Čtvrtá kvalifikace na Velkou pardubickou
(5800 m, pětiletí a starší koně; dotace 300.000 Kč). V rámci dostihového dne se poběží Steeplechase cross country Irakliona (3300 m, pětiletí a starší koně).

Horolezectví

INNSBRUCK (Rakousko) - Mistrovství světa v sportovním lezení
13:00 obtížnost ženy - semifinále
19:00 obtížnost ženy - finále

Adam Ondra se na MS ve sportovním lezení v Innsbrucku představí ve třech disciplinách

Kanoistika

SEU D'URGELL (Španělsko) - Finálové závody SP ve vodním slalomu

Střelba

ČCHANG-WON (Korea) - Mistrovství světa
5:15 sportovní malorážka 3x20 muži
7:00 trap smíšená družstva junioři
9:15 sportovní pistole ženy
10:30 sportovní pistole juniorky

V Koreji startuje MS v pěti střeleckých disciplínách

Ragby

Extraliga, 11. kolo

13:00 Dragon Brno - Slavia Praha
15:00 Říčany - Sparta Praha
11:00 Tatra Smíchov - Praga

Ragbyová liga po letní pauze pokračuje s vyhlídkou, že se finále play off bude hrát na sněhu

Moderní pětiboj

MEXIKO (Mexiko) - Mistrovství světa v moderním pětiboji
štafeta muži




(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)