Svátek má: Lada

Zprávy

Velikost textu:

Smutný Deník Angely Merkelové pokračuje

Smutný Deník Angely Merkelové pokračuje

Když spustila Angela Merkelová v roce 2015 „svoji“ migrantskou politiku, tak do Evropy a především do Německa, země s jednou z nejvyšších sociálních podpor, začaly přicházet tisíce až stovky tisíc migrantů.

Angela Merkelová, německá kancléřka
17. července 2019 - 06:20

Abychom si nemysleli, že je vše v pořádku, že migranti už nic nepáchají, tak vznikl projekt „Deník Angely Merkelové“ na webu journalist.de.


A co tedy by si měla dnes Angela Merkelová zapsat do deníčku?

Eichstätt - Před restaurací jsou uráženi a ohrožováni dva muži ve věku 31 a 32 let pětičlennou skupinou Severoafričanů a Arabů. Muži pak odcházejí, ale jsou skupinou pronásledováni, dohnáni a brutálně zbiti. Oběti skončí s bodnými ranami. Policie vyšetřuje případ jako pokus o zabití a hledá uprchlíky.

Lindenberg im Allgäu - V noci je policie zavolána do rodinného domku, zde najde vážně zraněného Kazacha (56), který byl hrozně pobodán. O několik hodin později zemřel. Vyšetřováním bylo zjištěno, že zranění  a následně smrt způsobil 42letý Kazach po značné konzumaci alkoholu, byl zatčen a uvězněn.

Brémy - Dva muži stáli před hospodou, když k nim přistoupili dva lidé tmavé pletí (asi 35), začnou se prát a nakonec zaútočí nožem,  jeden z mužů (23) je smrtelně zraněn. Jeho společník utrpí menší zranění. Útočníci uprchli.

Kiefersfelden - Při hraniční kontrole je zatčen syrský převaděč (35) s holandským uprchlickým pasem. Ve svém vozidle pašoval šest dalších Syřanů (18-33). Šest „cestujících“ je obviněno z pokusu o nelegální vstup. Dva z nich jsou umístěni v přijímacím středisku pro uprchlíky. Očekává se, že ostatní čtyři se podle spolkové policie vrátí do Řecka, protože tam jsou již registrováni.Waiblingen - Turečtí svatebčané způsobili chaos svým nebezpečným chováním na motorce. Turci blokovali silnici s přibližně 20 vozidly a lidmi, kteří jeli okolo. Výsledek: dva lehce zraněná, čtyři poškozená vozidla a přibližně 10 000 euro jako škoda na vozidlech.

Wissen - Dva mladí muži jsou provokováni na párty dvěma muži (asi 17-21 let, štíhlíá, temná pleť, pravděpodobně arabského původu) a později, když opouštějí párty, jsou zbiti. Jeden z mladých mužů je tak těžce zraněn, že je záchrankou odvezen do nemocnice.

Stuttgart - Dva lupiči zaútočili na 47letého uživatele vozíku s nožem a okradli ho o peníze a mobilní telefon. Jde asi 20 let starého a nejspíše z východní Evropy, mezi 160 a 170 centimetry výšky..

(rp,prvnizpravy.cz,journalist,foto:arch.)