Svátek má: Ilona

Politika

Velikost textu:

Doubrava: Doufám, že islamistické vraždění Evropu probudí

Doubrava: Doufám, že islamistické vraždění Evropu probudí

Reálie poslední týdnů: Islamisté občas někomu uříznou hlavu nebo ho jenom zastřelí, nebo pokud jsou obzvláště pitomí, tak do lidí bodají. Někdy si hrají na teroristickou smečku - střílejí třeba po vídeňských ulicích, prostě máme předčasné mediální Vánoce.

Jaroslav Doubrava, senátor
4. listopadu 2020 - 07:20

Těch keců, co kolem toho politici vyžvaní! Tak vidí současnou islamistickou násilnou hysterii v západní Evropě publicista František Roček.

Ještě krutější pohled má ústecký senátor Jaroslav Doubrava, s nímž Roček o tomto fenoménu vedl rozhovor.

Když jsem se vás zeptal na poslední teroristické útoky, odpověděl jste, že se nic zvláštního neděje. Můžete to rozvést?

Doubrava: Lidé jako Le Penová byli považováni za xenofobní, když varovali před tím, co je dnes krutou realitou. Varovali před nebezpečným potenciálem nelegální migrace a islamismu. Prý přeháněli.

Berete teroristické útoky v západní Evropě jako trest za blbost obyvatelstva, že nechalo dojít situaci tak daleko.  Někdo namítne, že prostí lidé za to nemohou?

Doubrava: Cítím vztek smíšený s bezmocí. Když si lidé v západní Evropě zvolili vlády, které od druhé poloviny 90. let tolerovaly nebo dokonce přijímaly nelegální muslimské migranty, nemají právo si dnes stěžovat. Je to důsledek jejich volby.

Podobně mi nebylo líto Němců, Italů, Poláků, Britů ani Francouzů, kteří zahynuli ve 2.světové válce, ani mi nebylo líto jejich rozbombardovaných měst. Mohli si za to sami. Jedni tím, že demokratickým postupem přivedli k moci diktátora, kterému říkali Adolf Hitler. Ti další dostali od voličů mandát otevřít dveře k násilí Hitlerovi Mnichovskou dohodou, a Poláci tím, že se chovali vůči Československu podobně agresivně jako Německo a v roce 1938 si urvali kus Československa. Ti všichni tolerovali Hitlera, tak si to vyžrali v letech 1939 – 1945 až do dna.

Co znamenají současné útoky? Z psychologického hlediska jde o módní vlnu? Jako když se jednoho dne začali nosit mrkváče, jindy zase letěla proužkovaná saka?

Doubrava: Ano, je to móda. Teroristické útoky přicházejí více méně ve vlnách jak se různí magoři opičí po předchozích magorech. Třeba v Británii, myslím, že v roce 2017, se teroristickými útoky ozvali libyjští magoři z Manchesteru. Britům mohli posloužit jako rozvraceči nebo spíše pomocníci v Libyi, ale chybička se vloudila. Tajná služba MI5 veřejně přiznala, že v Británii žije asi 23 tisíc džihádistů, neoficiálně dnes prý těchto osob mají více než 25 tisíc. Pokud v roce 2017 tři tisíce „vyvolávaly obavy“ a dalších 500 bylo pod „neustálým a zvláštním dohledem“, dnes ani toto hrubé rozdělení nebezpečnosti džihádistických magorů neplatí. Z psychologického hlediska je potenciálními útočníky asi 5 % z těchto magorů. K útokům se mnohdy aktivizují kreténi, kteří se chovali zcela nenápadně, nebyli v hledáčku policie či tajné služby. Nebo to byli jenom malí zlodějíčci a ušmudlaní drobní dealeři drog. Najednou dneska vidí, že je cool bodnout si do nevěřícího.

Co je největším hříchem Západoevropanů?

Doubrava: Korupce západoevropských elit libě vonícími petrodolary. Britové se dostali několikrát do trapné situace, kdy odmítali zveřejnit výsledky šetření o financování islamistické propagandy a terorismu v Británii. Ale je veřejným tajemstvím, že za těmito hnusotami jsou především Saúdská Arábie a Katar. Mluví se o tom, že jde o dva hlavní sponzory mezinárodního islámského terorismu a šiřitele radikálních škol islámu. Píše se o tom jak Katar podporoval v Egyptě vládu Muslimského bratrstva než byla smetena armádou, což demokratičtí idioti nazývali útokem egyptské armády na demokracii. Katar nešetřil na financování džihádu v Sýrii, v Africe v Somálsku, Mali nebo v Mauritánii a Libyi. Saudská Arábie míří na Balkán, podobně jako Katar i Saudové směřují do Francie. Nejen podporou zdejšího islámu, ale paralelně s tím i velkými investicemi, aby finančně podvázaly tamní vlády. V době, kdy Evropu zaplavovali nelegální migranti, Katar skupoval nebo již koupit evropské aerolinie, řecké banky a ostrovy a řady realit, také španělské reality, a podíly v automobilce Porsche, atp.

Co je největší vinou veřejnosti?

Doubrava: Že volí politicky navoněné kretény, kteří brání tomu, aby bylo zjišťováno kolik je ve státě „citlivých“ osob. Třeba muslimů. Ve Francii přísná pravidla „integrace a multikulturalizace“ brání zjišťovat kolik je kde muslimů. U nás zase je tabu oficiálně zjišťovat kolik je u nás cikánů a jaká je míra kriminality cikánů. To vše dohromady vytváří bezpečnostní past. Bohužel, lékem mohou být asi jenom lidé jako Orbán a Le Penová, čili mikro-demokraté. Ale než to lidé pochopí, bude mít stále více navrch muslimský islamistický kolektivní Hitler.

Jak z toho ven?

Doubrava: Nijak. Katar a Saúdové a vlivné tiché muslimské „kartely“ nekupují jen britské nebo francouzské politiky, ale i americké, a potichu vstoupili i na Balkán. O Španělsku, které se stává cílovou zemí migrace z Afriky, se mluví výhledově jako o budoucím Cordóbském chalífátu.

Z tohoto hlediska nepředstavuje pro nás Německo bezpečnostní hrozbu? Mám pocit, že počet politických idiotů v Německu má obdobně nebezpečnou koncentraci jako v Bruselu?

Doubrava: Ano, Německo pro nás znamená již vzrůstající bezpečnostní problém. Má vysoký potenciál k sebedestrukci. Jako před nástupem Hitlera. Ale nejde o sebedestrukci z bídy, nouze, beznaděje, jako tehdy. Dnes to je sebedestrukce z přežranosti intelektuálními žvásty, lidé se utápějí v představách oproštěných od reality, což je ekvivalent beznaděje a bídy z druhé strany.

To navazuje na korupci, protože Německo je závislé na exportu. Proto se snaží nastavovat zadek jakýmkoliv islamisticky orientovaným státům a zákazníků vonícím dolary. Kšeft odůvodní cokoliv. Proč asi Německo a další evropské země poskytly azyl bezpočtu saláfistických „demokratů“, kteří bojovali proti ruské „diktatuře“ za „Kavkazský emirát“. Proto nejen Čečenci, ale i další islamističtí Západem hájení vraždící teroristé, dohlížejí v Německu na to, zda jejich krajané dodržují právo šarí´a. Ale o tom se jaksi nehovoří. V současnosti je v Německu přes 100 000 Čečenců. Někomu se může zdát, že Německo se pomalu stává stejně nebezpečné jako za Hitlera. Podobně jako fašismus se rozlézal Evropou jako rakovina z Itálie, a později i z Německa, dnes se islamistický fašismus rozlézá po Evropě především z Francie a Německa, poslední dobou i ze Švédska a Itálie.

Rodiny islamistů vytvářejí celoevropské struktury, využívají k financování islamistických struktur ve spolupráci s organizovaným zločinem. Z hlediska blízkého Německa nejnebezpečnější skupinou jsou kromě lidí z Blízkého východu a Čečenců, a stále více i Turci jako pátá kolona diktátora islamisty Turka Erdogana.Jaké v tom hrají roli blbečkové uřezávající hlavy učitelům, babičkám a dalším nepřátelům velkého Alláha?

Doubrava: Není důležité kolik bylo obětí při pondělním teroristickém útoku v rakouské metropoli. V úterý se psalo, že byli 4 lidé zavražděni (dva muži a dvě ženy), 17 osob zraněno, z toho 7 z nich je ve velmi vážném stavu.

Takže nakonec počet mrtvých může být vyšší.

Doubrava: Vůbec není důležité ani to, jestli bude odhaleno, že terorističtí blbečci byli stoupenci Islámského státu, Al-Kaidy nebo jiného dobročinně úchylného islamistického spolku.

To je jenom vnější fasáda islamistické tendence, pokračování útoku muslimů na Evropu, ve které musela ustat Osmanská říše, když se začala hroutit pod vahou svých velmocenských chyb a mocenské nenažranosti. Při dobývání Evropy muslimové sice došli před hradby Vídně, ale potom se zhroutili do sebe.

Dnes naopak provádějí dlouhodobou demografickou, investiční a politickou infiltraci Evropy.

Proto jsou krutosti islamistů, naposledy z nočního pondělního krvavého baletu ve Vídni, pro samotnou koncepci islamismu kontraproduktivní. Skuteční stratégové islamismu jsou pro tiché nenápadné rozvracení EU. K tomu slouží import politických pracovníků, kterým říkají imáni, z oblasti Blízkého východu do EU, aby tam ve svých ideologických sekretariátech, kterým říkají mešity, cpali do hlavy islamistický militantní svrab.

Podle vás paradoxně mají islamistické masakry v Evropě svůj pozitivní význam. V čem?

Pro Evropu jsou tyto tragédie paradoxně i pozitivní, obrozující. Terorisčata ukazují pravou tvář mocenského islámu. Zbavují Evropany iluzí. Čím více takových tragédií nás v nejbližší době potká, tím více budou lidé chápat, že měli volit lidi typu Le Penové, ne úlisného bankovního úředníka Macrona. Ten se najednou pár dnů chce tvářit odhodlaně.

Nevěřím tomu, že sebe více teroristických vražd obyvatel Evropy islamisty donutí politiky něco skutečně udělat. Jsou to líná prasata, protože každý jejich větší pohyb by narušil kšeftařské plány jejich velkých sponzorů. Budou mít jenom plnou hubu keců, jako třeba Sebastian Kurz, rakouský komik zaměstnaný dočasně jako rakouský kancléř, jenž pronesl žvást: „Je to boj mezi civilizací a barbarstvím."  

Doubrava: Vaše skepse je na místě, lze jenom doufat, že se nenaplní. Psal jsem o tom již v roce 2016 v knize Evropa (opět) spěje ke katastrofě. Věnoval jsem se tomu v kapitole „1.2. Válka nízkého intenzity již probíhá“. Dovolím si to odcitovat:
„…europarlament je neschopný čehokoliv racionálního. Terorismus v Evropě již pokročil do fáze války nízké intenzity. Nezastavíme ho, ale můžeme velmi silně omezit jeho „partyzánskou“ základnu a zdroje. Ale to se nestane, protože by bylo třeba:
  1. Po celé Evropě zkontrolovat legálnost pobytu cizinců.
  2. Nelegální pobyt ukončit okamžitým vyhoštěním nebo detencí ve sběrných táborech v policií hlídaných pobytových zónách (jakési pásmo Gazy v Evropě), to ale jen a jen do vyhoštění.   
  3. Provést policejní prohlídky ve všech budovách islámských institucí, včetně mešit a nadací, a v institucích pomáhajících migrantům ke vstupu do EU.
  4. Naprosto zmrazit nelegální vstup migrantů i za použití síly.
  5. Ukončit spolupráci s Tureckem, protože s jeho pomocí se legalizuje nelegální migrace do EU a islamizace Balkánu. Navíc EU podlehla jeho nestoudnému vydírání, platí obrovské prostředky, v podstatě výpalné…
Pokud nedojde minimálně k těmto opatřením, militantní islamisté budou postupně získávat v Evropě navrch, až jí nadobro zahubí…“

Vyplývá z toho, že nakonec jedinými, kteří prohrají, budou slušní lidé bez hysterických ambicí…

Bohužel. Již v roce 2016 v knize Evropa (opět) spěje ke katastrofě“ jsem napsal: „…A mezi těmito oběťmi budou i muslimové. V Evropě žije mnoho cizinců z Asie a Afriky, kteří nepovažují islám za něco důležitého. Je to prostě stejný folklór jako křesťanství. Má své svátky, tradice, lidé se kvůli tomu občas shlukují v kostelích či mešitách, a to je vše. Tyto normálně se chovající cizince je třeba podpořit a respektovat. Ostatní jsou nepřátelé ne před, ale již za branami…

Evropa je ve válce! Čím dříve si to uvědomí, tím dříve bude moci začít pracovat na své záchraně. Pokud jí zachránit ještě jde…“

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)