Svátek má: Oldřich

Zprávy

Velikost textu:

P.C.Roberts: Washington si prosí o preventivní jaderný útok z Ruska

P.C.Roberts: Washington si prosí o preventivní jaderný útok z Ruska

Idioti ve Washingtonu povzbuzují Rusko k tomu, aby vyhladilo USA v zoufalém pokusu zachovat samo sebe.

Paul Craig Roberts, americký publicista
15. července 2023 - 06:20

Ruští zákonodárci dokončili v těchto dnech vyšetřování vojenských biologických aktivit Washingtonu v laboratořích na Ukrajině, a to na základě zjištění, zveřejněných ruskými jednotkami radiační, chemické a biologické obrany v minulém roce. 

Závěrečné zjištění, formulované pak příslušnou ruskou parlametní komisí, zní takto: Washington pracuje na „univerzální“geneticky upravené  biologické  zbrani, navržené tak, aby nepřátelům způsobila vážné škody srovnatelné  s tzv. „jadernou zimou“.

Ve zprávě parlamentní komise se dále uvádí: „USA mají za cíl vyvinout biologickou zbraň schopnou infikovat nejen lidi, ale i zvířata a též zemědělské plodiny“.,, „Její použití zahrnuje též cíl způsobit nepříteli rozsáhlé a nenapravitelné ekonomické škody“. .. „Skryté a cílené použití takové zbraně v očekávání nevyhnutelné přímé vojenské konfrontace by mohlo vytvořit významnou výhodu pro americké síly nad protivníkem, a to dokonce i nad takovým, který vlastní jiné typy zbraní hromadného ničení“. ..Vlastnictví tak vysoce účinných biologicých zbraní vytváří z pohledu americké armády skutečné předpoklady pro změnu povahy současných ozbrojených konfliktů“.Otázka tedy zní: Co teď Putin udělá? Zůstane nečinný a smíří se s rozšířeným ohrožením Ruska, anebo se rozhodne svou zemi před satanským zlem ve Washingtonu ochránit? V určitém okamžiku si i liberální Rusko uvědomí, že nemůže sdílet vzájemnou bezpečnost se zemí, která je tak plně oddána myšlence jeho zničení.

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts,překlad: Lubomír Man,foto:arch.)

 Kdo se podle vás stane příštím americkým prezidentem?