Svátek má: Květoslava

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Pise o SOBE:MOJE OSOBA;ma SCHYZU ,proto potrebuje pomoc psychiatru,psychologu:je to rozdvojena osobnost,jen si to nepripusti nebo o sve psych.nemoci NEVI.Coz je nebezpecne predevsim pro nej.Citi se byt DULEZITY a VSEHO ZNALY-nemocny clovek......
• ..Pane;to nemuze chapat LIBER.:nevi ,ze kazdy Ukrajinec zivi zprostredkovatele, tak je od 1990-ani zamestnavatel nejprijde zkratka.Jemu to nedochazi a je presvedcen ,ze ma pravdu-NEMA.Zije ve svem svete,je NEMOCNY dusevne a neleci se-k jeho skode......
• .Moje osoba český středoškolák by ukraincům přál mít důstojný plat ve svém státě,nikoliv a to můžete vzkázat ukraincům,jak v Kyjevě,tak v Donbasu,aby měli rozmrdanou zem od USA,NATO a od Ruska,jenže já český středoškolák s maturitou,to neovlivním.
• nikoliv abych jako český středoškolák,od vysokoškoláků kapitalistů,bral ukrainskou mzdu v Libereckém/v nadnárodním pravicovém kapitalistickém vysokoškolském kraji od 89/,tedy přesný opak toho,než je 32 let politika v ČR vysokoškoláky kapitalisty řízena.
• .Moje osoba český středoškolák by ukraincům přál mít důstojný plat ve svém státě,nikoliv abych jako český středoškolák,od vysokoškoláků kapitalistů,bral ukrainskou mzdu v Libereckém/v nadnárodním pravicovém kapitalistickém vysokoškolském kraji od 89/.
• Pane Liberečáku,vaším nepřítelem nejsou Ukrajinci,ale naše blahorodí..Moje osoba český středoškolák by ukraincům přál mít důstojný plat ve svém státě,nikoliv abych jako český středoškolák,od vysokoškoláků kapitalistů,bral ukrainskou mzdu.
• Co z CIKANU udelal ROMY.....Když si komunisti pozvali romy do ČR,tak je měli také naučit českému jazyku atd,to přece není moje vina českého středoškoláka,ale opět vina vysokoškoláků.
• Rakušan:Stále máme naději,že prezident jmenuje vládu jako celek".Pokud si pan Rakušan myslí,že préza jmenuje piráta Lipavského po jeho včerejším výbuchu ministrem zahraničí,je úplně mimo mísu!U pana Rakušane se nejedná o žádné překvapení.
• Taky nemám děti,jsem plně zaměstnán a manželka taky.Nepatříme do žádné menšiny a jsme rádi,že vyjdeme se svými příjmy. Díky mastné hypotéze sice máme být,ale jsme jen nevolníci banky.Bojím se onemocnět a ztratit práci. Na dítě,či důchod.spoření nemáme
• Pane Liberečáku,vaším nepřítelem nejsou Ukrajinci,ale naše blahorodí..Základní problém je ten,že ukrajinci mají mít důstojně placenou práci na Ukraině a nikoliv,aby český středoškolák bral ukrainskou mzdu a ano kvůli VŠ umělcům nad sebou.
• které chtějí trestat za to,že jsou bezdětný a přitom jim nejenom nadnárodní politikou od 89,nebo to jsou likvidační VŠ umělci/VŠ umělkině a astronomicky předraží exekuce,elektřinu,zemní plyn,vodu a také totalitní vakcínový vysokoškoláčci spolu dohromady.
• Pane Liberečáku,vaším nepřítelem nejsou Ukrajinci,ale naše blahorodí,ti za to mohou.Ukrajinci jsou na tom hůř,nejdřív dají úplatek za vízum,potom 20% jim sebere agentura a když jedou se zbytkem domů,tak je okradou v autobusu kolegové.Ta Ukrajina do EU?
• Liberečáku,tentokrát jsi se trefil. Děti mohou mít jen majetní.Bez příjmu, bez bytu a díky inflaci si nedovolí mladá manželství mít děti....Já jsem to zažil na vlastní kůži v Libereckém kraji,proto o tom cituji,také jsem chtěl mít ženu s 1 dítětem k tomu.
• ..Kdy :Liberacaku:places na spatnem hrobe:ja pisi o TOTACI a 3 URNAKOVI-Co z CIKANU udelal ROMY:jsi pomateny a nevis na CO odpovidas:dojdi si k psychitrovi driv nez z tebe bude uplna TROSKA!Jdi makat do NEMECKA a prijdes na jine myslenky......
• a pak mají VŠ kapitalistické vysokoškolské/rozuměj ty stranické,či stranicky podnikatelské/ vysírky na ´´bezdětné´´ české středoškoláky,které chtějí trestat za to,že jsou ´´bezdětný´´ a přitom jim nejenom nadnárodní politikou od 89,
• Liberečáku,tentokrát jsi se trefil. Děti mohou mít jen majetní.Bez příjmu, bez bytu a díky inflaci si nedovolí mladá manželství mít děti. To se to radí panu Jurečkovi s jeho ministerskÿm platem a majetkem nemovitosti.
• nebo místo důstojně placeného zaměstnání,naopak přetvářky,svináren,lží od takových hromad vysokoškoláčků kapitalistů/kapitalistkiň,co vyhlíží nejlevnější z nejlevnějších cizinců a rovnou nejméně statisíce ukrainců atd a pak mají vysírky na ´´bezdětné´´
• a místo toho jsem se naopak dočkal těch ukrainských mezd od VŠ kapitalistů,nebo místo důstojně placeného zaměstnání,naopak přetvářky,svináren,lží od takových hromad vysokoškoláčků kapitalistů/kapitalistkiň,co vyhlíží nejlevnější
• Hlava mi nebere,proč je problém zaměstnat naše vojáky v nemocnicích,nejen na manuální výpomoc,ale i zdravotníky.Požadavky některých nemocnic nebyly naplněny a smlouvy jsou jen na 14dnů. Proti tomu jsme poskytli Polsku 150 vojáků na 180 dnů?
• to mrtvola na nejsušším místě na poušti taky/,kdy si konečně alespoň jednou za život,budu moci vydělat tu důstojnou mzdu,jako český středoškolák s maturitou,takže jsem ´´bezdětný´´ a místo toho jsem se naopak dočkal těch ukrainských mezd od VŠ kapitalistů
• ´´trestat bezdětné´´.Kdy už 32 let v Libereckém/v nadnárodním pravicovém kapitalistickém kraji vyhlížím/,to mrtvola na nejsušším místě na poušti taky/,kdy si konečně alespoň jednou za život,budu moci vydělat tu důstojnou mzdu,jako český středoškolák,
• co žvaní o tom,že by bezdětné ´´trestali´´,bych pověsil za koule,kosočtverec do průvanu do lednice a jestli jim v tom pomáhali i urč.levičáci nahoře,tak ty bych tam pověsil do průvanu taky,protože jsem alergický na slovní spojení ´´trestat bezdětné´´.
• Hry se statistickými čísly mohou sbaštit jen lidé bez střední školy, proto jsem udiven kolik akademický vzdělaných rádců je podporuje a nakonec je zajímavè, že i sama vláda tuto hru přijímá. Pozor my v podhradí nejsme negramotní a procenta umíme.