Svátek má: Rostislav

Regiony

Velikost textu:

Pět zraněných osob u nehody v Třinci

Pět zraněných osob u nehody v Třinci

V sobotu 23. ledna 2021 v 10:13 hod. byla na operační středisko HZS MSK nahlášena dopravní nehoda dvou osobních automobilů, která se stala v katastru obce Třinec, městské části Karpentná. U nehody došlo ke zranění celkem pěti osob, jednu osobu museli hasiči vyprostit.

Z místa nehody
24. ledna 2021 - 12:00

Na místo události byla okamžitě povolána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třinec a jednotka dobrovolných hasičů Třinec-Guty.

Při příjezdu jednotek na místo nehody bylo zjištěno, že došlo k nehodě dvou osobních automobilů, kde jedno z vozidel zůstalo po nehodě převrácené na střeše. Ve vozidle zůstala zaklíněna jedna osoba, kterou hasiči vyprostili bez použití hydraulického vyprošťovací zařízení. Po vyproštění osoby asistovali hasiči přítomným záchranářům s ošetřováním zraněných, neboť celková bilance zraněných u nehody se zastavila na čísle pět.  Na místo proto přiletěl i vrtulník letecké zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje. Během zásahu složek IZS byla komunikace uzavřena.


Po dokončení záchranných prací a šetření příčiny vzniku dopravní nehody, provedli hasiči úklid komunikace a její následné plné zprovoznění.

Moravskoslezskénovinky.cz informoval npor. Ing. Lukáš Popp, tiskový mluvčí, HZS Moravskoslezského kraje.

(rp,moravskoslezskenovinky.cz,foto:hzs MSK)