Svátek má: Marta

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 12.června 2021 za sportem? Na fotbal, vodní slalom, ragby

Kam v sobotu 12.června 2021 za sportem? Na fotbal, vodní slalom, ragby

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hraje se ragbyový pohár
12. června 2021 - 11:24

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

      v sobotu  12. června 2021



      Fotbal                                                                                                          




Euro 2021  ... skupina A

15:00  Wales - Švýcarsko

Euro 2021 .... skupina B

18:00  Dánsko - Finsko
21:00  Belgie - Rusko


Tenis


Paříž (Francie) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra žen - finále

15:00  Barbora Krejčíková - Anastasia Pavljučenkovová

Čtyřhra mužů - finále

16:30  A. Bublik, A. Golubjov - P. Herbert, N. Mahut

Bol (Chorvatkso) - Turnaj žen

Nottingham (Velká Britanie) - Turnaj žen

Stuttgart (Německo) - Turnaj mužů

Atletika

Trail Running Cup

Basketbal

Reprezentace - přípravný zápas mužů

15:00  Česko - Finsko

Florbal

Superfinále (muži)

18:00  Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Superfinále (ženy)

12:30  1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE Florbal Chodov

Motorismus

Budapešť (Maďarsko) - Závody mistrovství Evropy tahačů

Bydhošť (Polsko) - Závod mistrovství Evropy na ploché dráze

Misano (Itálie) - Závod mistrovství světa superbiků

Cyklistika

Etapový závod Kolem Švýcarska

Etapový závod Kolem Belgie

Etapový závod Kolem Slovinska

Baseball

Extraliga

13:00  Blesk Jablonec - Olympia Blansko

Kanoistika

Praha - Světový pohár ve vodním slalomu

09:00 semifinále K1 ženy a K1 muži
12:03 finále K1 ženy a K1 muži

Pozemní hokej

Amsterodam (Nizozemsko) - Závěr mistrovství Evropy mužů

Gymnastika

Varna (Bulharsko) - Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

Hokejbal

Extraliga

14:00  HBC Hostivař - HBC Plzeň
14:00  TJ Snack Dobřany - TJ Kovo Praha
14:00  HbK Karviná - HC Kert Park Praha
14:00  SK Hokejbal Letohrad - HBC Kladno
14:00  HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - Elba DDM Ústí nad Labem
14:00  HBC Most - HBC Hradec Králové 1988

Judo

Budapešť (Maďarsko) - Mistrovství světa

Moderní pětiboj

Káhira (Egypt) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Finále ženy

Karate

Paříž (Francie) - Olympijská kvalifikace v karate

Střelba

Chateauroux (Francie) - Mistrovství světa v sportovní střelbě na běžící terč

Plavání

Barcelona (Španělsko - Olympijská kvalifikace v synchronizovaném plavání

Triatlon

Huatulco (Mexiko) - Závod Světového poháru

Ragby

Letní pohár

Říčany - Praga Praha  na hřišti Josefa Kohouta od 14 hodin
Přelouč - Tatra Smíchov  na hřišti pod parkem od 14 hodin  
Sparta Praha - Slavia Praha  na hřišti na Podvinném Mlýně v Praze 9  od 16 hodin

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)