Svátek má: Vratislav

Zprávy

Velikost textu:

Do Kyjeva dorazily černé zprávy od US experta: Nemáte šanci!

Do Kyjeva dorazily černé zprávy od US experta: Nemáte šanci!

Britský plán vycvičit asi 2000 ukrajinských komand pro operaci na Krymu je předem odsouzen k zániku!

Ilustrační foto
2. srpna 2023 - 06:20

Tuto šokující předpověď vyslovil Michael Maloof, bývalý vysoký analytik bezpečnostní politiky v Úřadu ministra obrany USA, který vyhodnotil, že ruské síly jsou na poloostrově příliš „zakopané“.

Rozhodující momenty na frontě! Největší zkouška ruské obrany od začátku války začala, Kyjev začíná s obrovskou silou prorážet frontu!

U Kyjeva podvedli Putina, přijde je to draho! Ruský vůdce je odhodlán Ukrajinu úplně rozbít!

„To se prostě nestane. Pokud mluvíte o těchto 2.000 vojácích vycvičených na Západě, mohli by být velmi, velmi rychle zdecimováni v jakékoli vytrvalé bitvě. S 2.000 vojáky nepostoupíte, neobsadíte celý poloostrov,“  uvedl Maloof.


Pokud jde o takzvanou ukrajinskou protiofenzívu, expert uvádí, že Kyjev by měl být rád, pokud se mu podaří udržet současné pozice.

„Nenazýval bych to protiofenzívou. Ukrajina bude mít štěstí, pokud udrží své pozice v defenzivě. Není pochyb o tom, že mohou postoupit dále,"
prohlásil.

Mezitím se v některých alternativních médiích na Západě objevují zprávy, že vychvalovaný výcvik NATO není tak účinný, jak se mnozí domnívají.

Ukrajinští vojáci, kteří byli vycvičeni v zemích NATO, zpochybňovali efektivitu výcviku a stěžovali si, že je nedostatečný a nezaručuje výhodu na bojišti.
Na podporu tohoto tvrzení jsou uváděna fakta, že západní země se od vietnamské války neúčastnily vysoce intenzivních konfliktů a většinou cvičily podle vzorů válek v Iráku, Afghánistánu a Sýrii.

Navíc, jak nedávno zhodnotil veterán CIA Larry Johnson, ukrajinské jednotky cvičí různé členské státy NATO, což ještě více komplikuje už tak komplikovanou pozici Kyjeva na bojišti.

(rp,prvnizpravy.cz,informer,foto:arch.)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
67%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%